1,5% dla Grochovii!

Aktualności

09.01.2023

Zachęcamy wszystkich naszych sympatyków do przekazania swojego 1,5% podatku na MKS Grochovię Warszawa! Dziękujemy za każde wsparcie!

Zebrane w tym roku środki z tego tytułu przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego i treningowego dla naszych zawodników! Jak przekazać 1,5% swojego podatku dochodowego na nasz klub? Poniżej krótka instrukcja dla deklaracji podatkowej PIT-37:

  • w poz. 147 deklaracji, tj. Numer KRS: 0000270261
  • w poz. 149 deklaracji, tj. Cel szczegółowy 1,5%: MKS GROCHOVIA WARSZAWA 451

Pragniemy przypomnieć, że 1,5% podatku przekazany przez podatnika w deklaracji PIT na rzecz wskazanej przez niego organizacji poprzez wpisanie w odpowiednim polu numeru KRS tejże organizacji nie obciąża podatnika, ale stanowi możliwość decydowania o tym, na co zostanie przeznaczony 1,5% jego podatku.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: