INDYWIDUALNY TRENING PIŁKARSKI DLA DZIECI WARSZAWA

W myśl zasady inspiruj i zachęcaj staramy się zachęcać naszych zawodników do pracy jednostkowej jako uzupełnienie do treningów zespołowych. W tym celu dysponujemy ofertą treningów indywidualnych, które dają możliwość spersonalizowanego podejścia do każdego zainteresowanego oraz poprawy wszystkich mankamentów występujących w grze z zakresu: techniki oraz motoryki.

W dzisiejszej piłce nożnej efektywność oraz szybkość działania jest kluczową sprawą aby móc osiągnąć poziom mistrzowski dlatego zajęcia spersonalizowane dzięki swojej dużej intensywności wspomagają systematyczny progres.

Podczas takiej formy trener skupiony jest tylko i wyłącznie na jednym zawodniku co pozwala na lepsze dostrzeżenie indywidualnych braków. Organizm natomiast przyzwyczaja się do większego i częstszego wysiłku co może w przyszłości przełożyć się na dobrą kondycję czy też wytrzymałość. Trener podczas takiej jednostki może bardziej zintensyfikować trening, a także lepiej dotrzeć do zawodnika i zmobilizować go do ciężkiej pracy. Trening indywidualny niekoniecznie musi oznaczać pracę na boisku. Samodzielnie z trenerem można również odbywać treningi na siłowni, w celu zwiększenia siły u zawodnika. Istnieje również opcja treningów mentalnych. O to, co w danym momencie jest dla piłkarza najbardziej przydatne dba trener. Przygotowuje on bowiem plan treningowy w oparciu o nasze możliwości i aspekty, które chcielibyśmy poprawić.

Trening indywidualny okazuje się też bardzo podobny w przypadku odniesienia kontuzji. Gdy wracamy do gry po jakimś urazie, dobrze jest najpierw popracować samodzielnie, zbadać o własne ciało, ocenić czy nadaje się ono już do rozpoczęcia treningów z drużyną na pełnych obrotach. Jeżeli wchodzimy w zwykły trening od razu po kontuzji to ryzyko jej odnowienia jest większe, niż kiedy najpierw skorzystamy z treningu indywidualnego. Oprócz wybadania czy po urazie faktycznie nie ma już śladu, indywidualna jednostka treningowa może pozwolić odzyskać pewność siebie i pomóc w pozbyciu się obaw przed kolejną kontuzją. Inną istotną funkcją jest oczywisty fakt, że trening indywidualny pozwoli nam także na naprawienie przynajmniej w pewnym stopniu braków powstałych z powodu przerwy w grze.

Intensywność i efektywność jednego treningu indywidualnego możemy porównać do czterech treningów w grupie!

Dodatkowe zajęcia z zakresu techniki i taktyki prowadzi trener współpracujący z MKS Grochovia – Hubert Dolewski.

Obowiązują trzy pakiety zajęć z zakresu techniki i taktyki, których cena jest uwarunkowana od ilości osób zapisanych na treningi:

I PAKIET: grupa 2 osobowa – opłata za trening wynosi 150 złotych od każdego zawodnika

II PAKIET: grupa 4 osobowa – opłata za trening wynosi 75 złotych od każdego zawodnika

III PAKIET: grupa 6 osobowa – opłata za trening wynosi 50 złotych od każdego zawodnika

Wpłat należy dokonywać przez profil zawodnika w aplikacji sportbm.


Dodatkowe zajęcia z zakresu przygotowania motorycznego i siłowego prowadzi trener przygotowania motorycznego MKS Grochovia Danuta Gołaszewska-Żuraw. Trener Żuraw jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na AWF w Warszawie oraz Korektywy i Fizjoprofilaktyki na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. Jednocześnie ma za sobą udział w warsztatach z topowymi trenerami piłkarskiego przygotowania motorycznego w Polsce, tj. Mateuszem Oszustem, Mateuszem Kozłem i Michałem Naulewiczem.

Obowiązują trzy pakiety zajęć z zakresu przygotowania motorycznego i siłowego, których cena jest uwarunkowana od ilości osób zapisanych na treningi:

I PAKIET: grupa 2 osobowa – opłata za trening wynosi 100 złotych od każdego zawodnika

II PAKIET: grupa 4 osobowa – opłata za trening wynosi 50 złotych od każdego zawodnika

III PAKIET: grupa 6 osobowa – opłata za trening wynosi 35 złotych od każdego zawodnika

Wpłat należy dokonywać przez profil zawodnika w aplikacji sportbm.


Dodatkowe zajęcia z bramkarskie prowadzi trener bramkarzy MKS Grochovia Tomasz Malczewski. Trener bramkarzy z licencją UEFA. Doświadczenie trenerskie zbiera w klubach Legia Soccer School i od września 2022 r. w MKS Grochovia Warszawa. W przeszłości jako zawodnik występował w Drukarzu Warszawa, Agrykoli Warszawa, Starcie Otwock, Józefovii Józefów, Interze Warszawa oraz angielskim FC North Greenford United. Trener Tomek został w przeszłości również młodzieżowym Mistrzem Mazowsza, a także był Finalistą Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (U-17). Co więcej, był uczestnikiem na treningach bramkarskich m.in. trenerów Krzysztofa Dowhania, Jacka Kazimierskiego, Andrzeja Krzyształowicza czy Mariana Olszewskiego. Trener Tomek to również uczestnik wielu dodatkowych szkoleń w tematyce treningów bramkarskich (kursów MZPN, warsztatów Legii Warszawa, konferencji międzynarodowej Global Goalkeeping oraz licznych webinarów.

Zajęcia skupiają się na czterech filarach gry bramkarza w naszym klubie: przygotowaniu technicznym (techniki chwytów oraz gry nogami bramkarza), przygotowaniu taktycznym, treningu sprawnościowo-motorycznym oraz aspekcie psychologicznym.

Obowiązują trzy pakiety treningów bramkarskich, których cena jest uwarunkowana od ilości osób zapisanych na treningi:

I PAKIET: grupa 2 osobowa – opłata za trening wynosi 120 złotych od każdego zawodnika

II PAKIET: grupa 4 osobowa – opłata za trening wynosi 60 złotych od każdego zawodnika

III PAKIET: grupa 6 osobowa – opłata za trening wynosi 40 złotych od każdego zawodnika

Wpłat należy dokonywać przez profil zawodnika w aplikacji sportbm.


Treningi indywidualne dla dzieci w Warszawie – zgłoś się do nas!

Prosimy o kierowanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższego formularza. Wkrótce wrócimy do Państwa z odpowiedzią w celu potwierdzenia udziału w treningach oraz konieczności zapłaty za jednostkowy trening.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: