Trenują dzieci, czemu nie Wy Panowie?

Zapraszamy na Trening dla Tatusiów, który składa się z dwóch części:

  • część ogólnorozwojowa, która trwa 20-30 minut i jest prowadzona w formie obwodów stacyjnych, ćwiczeń wzmacniających, ćwiczeń stabilizacyjnych, fitnessu (z piłkami, gumami itp);
  • część piłkarska trwająca do 60 minut i ukierunkowana na doskonalenie techniki oraz grę.

Dla reprezentacji Tatusiów organizowane są treningi piłkarskie w piątki o godzinie 20.00 w sezonie zimowym na dużej sali sportowej w SP 141, a w sezonie letnim na boisku przy ul. Białowieskiej 22.

koszt zajęć: 60 zł/miesiąc.

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz i Zapraszamy na pierwsze zajęcia już wkrótce!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych moich przez administratora danych osobowych MKS Grochovia Warszawa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w celu możliwości kontaktu ze strony MKS Grochovia Warszawa.

    Oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniu dostępu do treści swoich danych, a także ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych i niniejszą zgodę składam dobrowolnie.

    x
  •  

Kontakt

Znajdziesz nas też na: