11-13.11: skrót weekendu

Aktualności

13.11.2022

Jak poradzili sobie w ostatni weekend “Grochoviacy”? Zapraszamy do lektury podsumowania rozegranych spotkań przez wszystkie zespoły piłkarskie Grochovii!

11.11.2022

U-11: turniej Diamenty Mazowsza
Grochovia:
Kucybała, Jakowenko, Jaroszewicz, Kocharyan, K.Florczak, Petruk, W.Bąk, Szymański, Filipowicz, Ławniczak, Rynkun-Werner, Woźniak, T.Pietruliński.
trenerzy Grzegorz Sitnicki i Wiktor Gołębiewski

***

U-13: Okęcie II – Grochovia 0:3 (0:1)
bramki:
Serzysko, Goleń, Ludwikowski
Grochovia: Janek, Rutkowski, Goleń, Serzysko, Bondarov, Grynowiecki, Ludwikowski, Filipczak, Maciszewski, Vasileuski, Piotrowski, P.Cieślak, Antolik, Małkiewicz, K.Bąk, O.Linkiewicz.
trenerzy Grzegorz Sitnicki i Wiktor Woliński


12.11.2022

U-11: A2R – Grochovia
Grochovia:
Jagieluk, Woźniak, Ławniczak, K.Florczak, Kocharyan, Rynkun-Werner, T.Pietruliński, W.Bąk, Petruk, Noga, Filipowicz.
trenerzy Grzegorz Sitnicki i Wiktor Gołębiewski

***

U-8: Grochovia – Młoda Gwardia
Grochovia:
Pelski, Boniecki, Kubicki, Rypina, Moćkun, I.Florczak, Kozikowski, Bednarski, Girzynski, Rajpold, Kalandyk-Skalski, Dawicki.
trenerzy Grzegorz Sitnicki i Wiktor Gołębiewski

***

U-12: Grochovia – AP Szczęsnych 9:1 (5:1)
bramki:
Majerczyk (4), O.Piekut, I.Topczewski (2), Mazur, Piwiński
Grochovia: Łojewski – Piwiński, Bednarczyk, O.Linkiewicz, O.Piekut – Mazur, Jagieluk, Majerczyk – I.Topczewski; K.Bąk, Pietrzak, Dębkowski, Kierski, Łukasik.


13.11.2022

U-10: Grochovia – Eskadra
Grochovia:
Adamczak, Bryk, Fedyszyn, Jakubowska, Ad.Kamiński, Łodyga, Pietrusiński, Podciechowski, Rajewski, Skupiński, I.Strzałkowski.
trener Jaromir Kostrzewa

***

U-7: halowy turniej piłki nożnej AS Marki
Grochovia:
Ilnicki, J.Topczewski, J.Strzałkowski, Kłopotowski, Przyborowski, I.Kovalskyi.
trener Rafał Wójcik

***

U-9: turniej Strefa Sportu CUP
Grochovia I:
Łazur, Kopacz, Popowski, Konopka, Pędzisz, Modi, Raczyński.
Grochovia II: W.Jaczewski, Solomaniuk, Sapon, Gołębiowski, K.Jaczewski, Tudek, Kowal, Sitkowski.
trenerzy Grzegorz Opieka i Mateusz Sitnicki

***

U-15: Grochovia – Agrykola 0:5 (0:3)
Grochovia: Cybulski, Radko, Dzieliński, G.Raczyński, Honsor, V.Kovalskyi, Miziak, Pawlus, L.Pietruliński, R.Cieślak, Rudczenko, Semaniuk, Sułkowski, Tykhonenko, Wardziński-Linaje, Żemajtys, Zahaniakha.
trener Rafał Wójcik

Kontakt

Znajdziesz nas też na: