18-19.02: skrót weekendu

Aktualności

23.02.2022

Jak poradzili sobie w pierwszy weekend po feriach zimowych „UKaeSiacy”? Zapraszamy do lektury podsumowania spotkań UKS 141 Warszawa w miniony weekend.

18.02.2022

U-8: UKS 141 – AP Wilki
UKS 141:
Kopacz, Pędzisz, Łazur, Mi.Wnuk, J.Raczyński, W.Jaczewski, K.Jaczewski, Sitkowski, Modi.

***

U-9: Junior Zacisze – UKS 141
UKS 141:
Jakubowska, Fedyszyn, Modro, M.Popowski, Tchórz, Strzałkowski, Adamczak, Skupiński.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141: Wyszliśmy ambitnie z dużymi chęciami do gry. Były lepsze i gorsze chwile. Najważniejsze, że nie odpuściliśmy w trudnych momentach i potrafiliśmy przycisnąć przeciwnika i sprawiać wiele kłopotów pod bramką. W defensywie jeszcze mamy wiele do poprawy, ale w rozegraniu od bramki i budowaniu gry znaczna poprawa.

***

U-14/U-12: UKS 141 II U-14 – UKS 141 II U-12
UKS 141 II U-14:
Bochra, Bura, Koczwarski, Kośmicki, Koszałka, Lewczuk, Łuczyński, G.Raczyński, Tuszyński.
UKS 141 II U-12: Strycz, Stekowski, Wojciulewicz, Kaczan, Mikołaj Koniarski, Szymiczek, P.Mroczek, Frelek, F.Panasz, Caban.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141: Mecz bardzo chaotyczny, dużo strat, niedokładności i niefrasobliwości. Cały czas czujemy się niepewnie podczas prawdziwego meczu, mało tych spotkań rozegraliśmy a nawet niektórzy grali dopiero pierwszy raz. Mimo zwycięstwa dużo jeszcze musimy się uczyć i cały czas dążyć do jak najbardziej świadomej pracy na treningach i poza nim. Dziękujemy młodszemu rocznikowi za grę – dobra robota.

Krzysztof Stasiak, trener UKS 141: Wartościowe spotkanie. Pomijając różnice wiekowe grupa 2010 po dłuższej przerwie zweryfikowała swoje umiejętności i dziękuje starszym kolegom bo teraz rozumie i wie nad czym trzeba pracować. Każdy z zawodników powołanych i grających zyskał motywację do pracy.

***

U-10: AP Eskadra – UKS 141; UKS 141 – Tygrys Huta Mińska
UKS 141:
Fila, Filipowicz, W.Bąk, Szymański, T.Pietruliński, Woźniak, Petruk, Fedyszyn, Strzałkowski, Rynkun-Werner, Ławniczak, Godawa.

***

U-11: UKS 141 – Victoria Zerzeń
UKS 141:
W.Sobota, Linkiewicz, Królak, Pietrzak, K.Bąk, Dębkowski, Topczewski, Zaremba, A.Wieczorek, Małysa, Piekut, Buczyński, Szańkowski, Mazur, Jagieluk, Piwiński.

Rafał Wójcik, trener UKS 141: Mecz zakończony wynikiem remisowym. W spotkaniu przeważaliśmy, byliśmy stroną atakującą. Tworzyliśmy mnóstwo sytuacji, jednak od jakiegoś czasu doskwiera nam brak skuteczności w stworzonych sytuacjach. Płynnie przechodziliśmy z obrony do ataku i byliśmy skuteczni w pressingu. Popełniliśmy kilka błędów indywidualnych w obronie, a przeciwnik był skuteczny. Cieszy duża ilość wygranych pojedynków oraz przemyślany i spokojny proces budowania akcji na połowie przeciwnika. Cieszy również poziom gry zespołowej i chęć zwycięstwa do samego końca.


19.02.2022

U-11: Wicher Kobyłka – UKS 141
UKS 141:
Sobota, Linkiewicz, Królak, K.Bąk, Dębkowski, Topczewski, Małysa, Piekut, Buczyński, Szańkowski, Mazur, Jagieluk, Piwiński, Kierski.

Rafał Wójcik, trener UKS 141: Mecz bardzo wyrównany, zakończony nieznaczną porażką. Jak na pierwszy mecz rozegrany w systemie 9-osobowym zagraliśmy dobre spotkanie na bardzo wysokiej intensywności. Zaczęliśmy od prowadzenia 0:3. Później straciliśmy koncentracje i przeciwnik zdołał wyrównać. W środkowej części meczu w nasze poczynania wkradł się chaos i straciliśmy kontrolę nad meczem. W pewnym momencie przeciwnik wyszedł na prowadzenie, którego do końca nie udało się nam odzyskać.

***

U-14: UKS 141 – WBS 4:0 (1:0)
bramki:
J.Wieczorek, K.Sobota, Borkowski, Ziencik
UKS 141: Cybulski – Borkowski, Markiewicz, J.Wieczorek, Dzieliński – Sułkowski, K.Brzozowski, L.Pietruliński, Ziencik, K.Sobota – Żemajtys; Pietrusiak, Jaskółowski, Wardziński-Linaje, W.Konopka.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: