2. miejsce Żaków

Aktualności

26.03.2018

UKS 141 Warszawa U-8 (rocznik 2010, grupa żółta) trenerów Macieja Starczewskiego i Alicji Sztobskiej zajął 2. miejsce na sobotnim turnieju Junior Cup organizowanym przez UKS Junior Zacisze.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– W sobotę grupa żółta rocznika 2010 podzielona została na dwa zespoły i w bojowych nastrojach przystąpiła do rywalizacji w Junior Cup. Każdy nasz zespół rozegrał po pięć spotkań, w których nie brakowało bramek, strzałów, świetnych interwencji bramkarzy, rzutów karnych, wygranych meczy, remisów oraz porażek. Po prostu na sobotnim turnieju mieliśmy wszystko. Chłopaki mieli sporo meczy i minut, w czasie których mogli kolejny raz zdobyć doświadczenie meczowe. Chłopcy grali bardzo dobrze, ostatecznie zajmując II i VIII miejsce w turnieju. Miałem jednak wrażenie, że w tym dniu, jeżeli nasi zwodnicy byliby w optymalnej dyspozycji to I i II miejsce byłoby nasze! Muszę koniecznie pochwalić naszych bramkarzy Kacpra Janka i Jasia Karwickiego, którzy wielokrotnie ratowali nasze drużyny przed utratą bramki. Zapadły mi również w pamięci świetne rajdy prawą stroną Rafała Grynowieckiego, bramka strzelona przez Franka Łabeckiego na 2:1 w meczu z Juniorem Zacisze oraz oczywiście serie rzutów karnych, zarówno drużyny zielonej jak i żółtej. Na koniec muszę oczywiście pogratulować naszym zawodnikom super postawy w sobotnim turnieju, co dało całej drużynie, zarówno zielonemu jak i żółtemu zespołowi UKS 141 Warszawa II miejsce. Jest to sukces wszystkich chłopaków grających na Junior Cup. Dziękujemy jak zwykle za dopingowanie i wspieranie chłopaków w czasie całego turnieju przez naszych najwierniejszych kibiców – Rodziców.

UKS 141 I: Ka.Janek, Filipiuk, Pszczoła, Dauksza, Łabecki, S.Molak, Małkiewicz, P.Cieślak, O.Rutkowski.
UKS 141 II: Karwicki, Olawa, Grynowiecki, Serzysko, Jagodziński, Goleń, Filipczak, Antolik, Maciak, Mi.Strzelczyk.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: