02.03.2022

Jak poradzili sobie w pierwszy weekend po feriach zimowych ?UKaeSiacy?? Zapraszamy do lektury podsumowania spotkań UKS 141 Warszawa w miniony weekend.

26.02.2022

U-10: Turniej o Puchar Dyrektora OSiR-u Bemowo
(rywale: KS Raszyn, Turbo FA, APN Ostrołęka, Delta Warszawa, UKS Labda, Football Talents, Ząbkovia, Korona Góra Kalwaria, Victoria Sulejówek)
UKS 141:
Siemczuk, Fila, Sz.Jaroszewicz, W.Bąk, Wiliński, Godawa, T.Pietrusiński, Rynkun-Werner, Woźniak, Jakowenko, Szymański, Ławniczak, Petruk, Zygmunt.

***

U-8: UKS 141 II – Ryś Laski
UKS 141 II:
Sawka, Maj, Kosmala, Kowal, Janik, Nałęcz, Turski, Juranek, Romański, Oswiecimski-Pawlik.

***

U-9: Turniej o Puchar Dyrektora OSiR-u Bemowo
(rywale: Białe Orły, KS Raszyn, Ząbkovia, UKS Labda, Delta Warszawa, AP Wilki, SEMP)
UKS 141: Fedyszyn, Rajewski, Jakubowska, M.Popowski, Kapłon, Adamczak, Modro, I.Strzałkowski, Trzciński.

***

U-12: Agape – UKS 141 3:2 (0:2)
bramki: Filipczak, Ludwikowski
UKS 141: Pszczoła – Goleń, Maciak, Małkiewicz, Grynowiecki – Ludwikowski, Jagodziński, Zając – Filipczak; Gniadek, Dauksza, Dybus, Ziębicki, Janek.

***

U-11: UKS 141 ? Legia Soccer Schools Targówek
UKS 141: W.Sobota, O.Linkiewicz, Królak, Pietrzak, K.Bąk, Dębkowski, I.Topczewski, Zaremba, A.Wieczorek, Małysa, Piekut, Buczyński, Szańkowski, Mazur, Jagieluk, Piwiński.

Rafał Wójcik, trener UKS 141: W meczu padło dużo bramek, mimo ciągle dużej nieskuteczności w łatwych sytuacjach. Dominacja naszego zespołu doprowadziła do momentów dekoncentracji w fazie przejścia z ataku do obrony, co sprawiło że przeciwnik zdołał wbić nam dwie braki po przeprowadzonych szybkich atakach. Cieszy chęć zdobywana bramek, jednak musimy pamiętać o asekuracji naszych akcji ofensywnych.

27.02.2022

U-11: UKS 141 – KS Wesoła
UKS 141:
Mazur, Królak, O.Linkiewicz, Pietrzak, Dębkowski, K.Bąk, I.Topczewski, Buczyński.

Rafał Wójcik, trener UKS 141: Mecz zakończył się remisem bramkowym 9:9. Mecz był pod naszą kontrolą do wyniku 8:5 w 45. minucie meczu, jednak nie wytrzymaliśmy tempa po urazie Kacpra Bąka w 3. kwarcie. Przeciwnik zaczął nas doganiać i na pięć minut przed końcem meczu wyszedł na prowadzenie 9:8. Nasi chłopcy pokazali determinacje i chęć zwycięstwa, wyrównując na trzy minuty przed końcem, a w ostatniej akcji meczu mieli szanse zakończyć mecz zwycięstwem. Dobra gra w ofensywie, precyzyjne i cierpliwe budowanie akcji stwarzało nam dużo sytuacji bramkowych. Niestety ciągle zdarzają się błędy w defensywie wynikające z braku odpowiedzialności taktycznej.