30.09-01.10: podsumowanie weekendu UKS 141

Aktualności

01.10.2017

W rozwinięciu news’a podsumowanie weekendowych meczów UKS 141 Warszawa. Informacje o kolejnych meczach spływają na bieżąco. 🙂

U-14: KS Wesoła – UKS 141 1:4 (0:1)
bramki: Tulin, Ol.Dąbrowski (2), Piekut
UKS 141: Os.Dąbrowski – Wałdoch, Stepnowski, Ramut, Piekut – Widziński, Nawrot, Ol.Dąbrowski, Czarnak (A.Chmielewski), Komorowski – Tulin.


U-12: UKS 141 – Drukarz II 2:1 (2:1)
bramki: Witek, Podgórski
UKS 141: McIntyre – Mazek, Dąbkowski, Babor, Sitkowski – Sz.Góraj, G.Molak, Mrozowski – Witek; Naumiuk, Moroz, Podgórski, Koszewski, D.Chmielewski, Kazłowski-Grzymała, Duszczyk, Mazur.

Maciej Starczewski, trener zespołu:
– Zagraliśmy bardzo dobrze w obronie, a dodatkowo pokazaliśmy dobre przesuwanie i asekurację. Grający na „szóstce” Szymon Góraj czy Maciek Witek nie przegrywali pojedynków jeden na jeden, a w destrukcji pomagali im „ósemka” i „dziesiątka”. Nie baliśmy się rozgrywać piłki, mało było wybijania na oślep. Wszyscy zagrali naprawdę na miarę swoich możliwości.


U-9: Drukarz III – UKS 141 7:4
bramki: Rawiński (2), K.Góraj, Biernacki
UKS 141: Sułkowski, Bereza, K.Góraj, Biernacki, Rawiński, R.Chmielewski, Włodarczyk, L.Pietruliński, A.Lewczuk, Krukowski.

Paweł Drożdż, trener zespołu:
– Dziś po raz pierwszy rocznik 2009 poznał gorzki smak porażki. Drukarz Warszawa wykorzystał większość sytuacji bramkowych, w dużej mierze po naszych indywidualnych błędach i zdobył aż siedem bramek. Po raz kolejny nasza gra była dużo lepsza w ataku niż w obronie. Szczególnie w ostatniej kwarcie, gdy strzeliliśmy trzy bramki. Niestety było to zdecydowanie za mało i przegraliśmy 4:7. Duży wpływ na taki wynik miał fakt, że boisko było słabo przygotowane do meczu i chłopcy nawet nie widzieli linii bocznych, co powodowało częste wychodzenia z piłką za plac, a ogromna przestrzeń dookoła boiska powodowała, że drużyna gubiła się w grze obronnej i przeciwnicy dochodził do akcji trzy na jeden z naszym obrońcą. Trzeba wyciągnąć wnioski i na następny mecz wyjść jeszcze bardziej zdeterminowanym i mądrze się ustawiać w obronie. Głowy do góry i liczymy na kolejne zwycięstwa!


U-7: UKS 141 – Be A Star Football Academy III 1:2
bramka: Filipiuk
UKS 141: Ka.Janek – Jagodziński, Filipczak, Olawa, Łabecki; Karwicki, S.Molak, Serzysko, Florczak, Małkiewicz, Filipiuk, Goleń.

Maciej Starczewski, trener zespołu:
– Żeby wygrać mecz trzeba biegać, a dzisiaj chłopcy pokazali wakacyjną formą. Kuba Jagodziński, Kamil Olawa, Michał Filipiuk, Oskar Serzysko, Piotrek Goleń, Kacper Janek zagrali na miarę swoich możliwości. Na pewno potrafimy lepiej grać w piłkę, co chłopcy pokazują na treningach. Zgodnie z obietnicą na mecze będą jeździli jedynie najlepiej trenujący i zachowujący się zawodnicy.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: