5-6.11: skrót weekendu

Aktualności

08.11.2022

Jak poradzili sobie w ostatni weekend “Grochoviacy”? Zapraszamy do lektury podsumowania rozegranych spotkań przez wszystkie zespoły Grochovii!

05.11.2022

U-11: Grochovia – Eskadra
Grochovia:
Kucybała, Jagieluk, Kierski, Wiliński, W.Bąk, T.Pietruliński, Petruk, K.Florczak, Rynkun-Werner, Ławniczak, Kocharyan, Jaroszewicz, Krysztofiak.
trenerzy Grzegorz Sitnicki i Wiktor Gołębiewski

***

U-9: LSS – Grochovia
Grochovia:
W.Jaczewski, Sitkowski, Turski, K.Jaczewski, Gołębiowski, Konopka, J.Raczyński, Sapon, Barański, Modi, Kopacz.
trenerzy Grzegorz Opieka i Mateusz Sitnicki

***

U-10: Progres Warszawa – Grochovia
Grochovia:
Adamczak, Bryk, Fedyszyn, Ad.Kamiński, Kapłon, Pietrusiński, Rajewski, Skupiński, I.Strzałkowski, A.Tchórz, Ziółkowski.
trener Jaromir Kostrzewa

***

U-9: AKS Zły – Grochovia II
Grochovia II:
Dudziński, Kowal, Krystosiak, Maj, Lang, Laskowski, Nałęcz, F.Pietrzykowski, Pishenko, Romański, Sawka, Solomanuk, Tomaszewski.
trenerzy Grzegorz Opieka i Mateusz Sitnicki

***

U-13: Grochovia II – FA
Grochovia II:
Styrcz, Koniarski, A.Wieczorek, Momot, Mouses, Kowalski, Stekowski, Szymańczuk, Mosingiewicz, Demko, Wójcik.
trenerzy Krzysztof Stasiak i Michał Godlewski


05.11.2022

U-13: Torpedo Mokotów – Grochovia 7:3 (2:1)
bramki:
Serzysko, Filipczak, Vasileuski
Grochovia: Janek, Rutkowski, Goleń, Serzysko, Bondarov, Grynowiecki, Ludwikowski, Filipczak, Maciszewski; Vasileuski, Piotrowski, P.Cieślak, Antolik, Małkiewicz, Konefał.
trenerzy Mateusz Kędzierski i Wiktor Woliński

No Images found.

***

U-12: Ząbkovia III – Grochovia 3:6 (3:1)
bramki:
O.Linkiewicz, I.Topczewski, Pietrzak, Majerczyk, Vasileuski (2)
Grochovia: Jagieluk, W.Sobota, Łukasik, Vasileuski, Dębkowski, K.Bąk, Pietrzak, Majerczyk, O.Linkiewicz, Bednarczyk, Piwiński, I.Topczewski.
trenerzy Rafał Wójcik i Dzmitry Karpiyenia

***

U-15: Grochovia – Ząbkovia 1:7 (0:1)
bramka:
L.Pietruliński
Grochovia: Żemajtys, K.Sobota, V.Kovalskyi, Honsor, Pawlus, Dzieliński, L.Pietruliński, J.Wieczorek, Semeniuk, Wardziński-Linaje, Sułkowski; R.Cieślak, G.Raczyński, Radko, Rudczenko, Zahaniakha, Tykhonenko.
trenerzy Rafał Wójcik i Dzmitry Karpiyenia

Kontakt

Znajdziesz nas też na: