Orliki po Irzyk CUP

Aktualności

18.12.2020

Orliki U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2010, grupa żółta) trenerów Macieja Starczewskiego i Mateusza Kędzierskiego zajęli 7. i 10. miejsce podczas Irzyk CUP rozgrywanym na warszawskim Bemowie.

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Myślę, że turniej był dla naszej drużyny bardzo pożytecznym sprawdzianem. Mimo, że turniej odbywał się w formule 5+1 to w każdym ze spotkań nawiązywaliśmy rywalizację z przeciwnikiem. W naszej grze były momenty na prawdę świetnej gry ale również zdarzały się krótkie przestoje i błędy, które z reguły przeciwnicy skrzętnie wykorzystywali. Mimo wszystko chciałbym pochwalić swoich zawodników za postawę i zaangażowanie, a najważniejsze jest to, że w każdym meczu cieszyli się grą i wspierali się nawzajem.

wyniki:
UKS 141 – Wisła Głowna – Sobowo 7:0
Irzyk – UKS 141 3:1
Okęcie II – UKS 141 2:0
UKS 141 – Sparta Brodnica 3:1
UKS 141 – Junior Białystok 2:2
mecz o .7 miejsce:
UKS 141 – AP Top Biała Podlaska 3:1.

UKS 141: Ka.Janek – P.Cieślak, Jagodziński, Konefał, Ludwikowski, Maciak, Małkiewicz, Pszczoła, Serzysko.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:

Dostaliśmy zaproszenie na turniej ogólnopolski. Mieliśmy możliwość zagrania miedzy innymi z drużynami z Białegostoku, Brodnicy oraz Białej Podlaskiej. Była to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości i umiejętności na tle drużyn spoza Mazowsza. W sobotę były momenty bardzo dobrej zespołowej gry oraz mecze, w których widać było nasz lęk i strach przed przeciwnikiem. Wiem, że zdecydowanie naszych zawodników stać na więcej. Na turnieju dominuje szybkie granie, szybkie podejmowanie decyzji, stuprocentowe zaangażowania oraz koncentracja. Niestety w naszym wypadku tak zawsze nie było. Nie było źle, ale wiem, że chłopaków stać na dużo więcej.

wyniki:
UKS II – Talent 0:3
UKS II – Garbatka Letnisko 5:0
UKS II – LKS Lubochnia 2:4
UKS II – TOP Biała Podlaska 1:2
UKS II – Okęcie 0:11
mecz o 9. miejsce:
UKS II – Junior Białystok 1:5

UKS 141 II: Filipczak – Antolik, Dauksza, Filipiuk, Gniadek, Goleń, M.Kumor, M.Lichosyt, Maszkowski, Zając.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: