9-10.04: skrót weekendu

Aktualności

12.04.2022

Jak poradzili sobie w miniony weekend ?UKaeSiacy?? Zapraszamy do lektury podsumowania rozegranych spotkań przez wszystkie zespoły UKS 141 Warszawa!

09.04.2022

U-11: Victoria Zerzeń – UKS 141
UKS 141:
Mazur, Jagieluk, O.Linkiewicz, Dębkowski, Piwiński, Pietrzak, K.Bąk, I.Topczewski, Buczyński, Piekut.
trener Rafał Wójcik: – Cały zespół zagrał poniżej oczekiwań i swoich umiejętności. Ewidentnie nie nasz dzień. Walczyliśmy do końca, ale niestety nie udało się osiągnąć dobrego wyniku. Szkoda pierwszego meczu, ale liga jest długa i wszystko może się wydarzyć w kolejnych meczach.

***

U-7: gra wewnętrzna grup A/C i B
UKS 141 A/C I: Protaziuk, Jabłoński, Kozłowski, Cyran, G.Górny, Kurzydło, Jończyk, Trzcińska.
UKS 141 A/C II: Piaskowski, Bilski, Dawicki, Chrom, Symonides, Pawłowski, Karaś, Klandyk-Skalski.
trener Maciej Starczewski
UKS 141 B I: Pustuła, I.Florczak, Boniecki, Mąka, Morawski, Kubicki.
UKS 141 B II: W.Siemczuk, Moćkun, Rajpold, M.Bogucki, Girzyński, Rypina, Bednarski.
trener Grzegorz Sitnicki: – W pierwszym meczu nieznacznie lepsi okazali się zawodnicy trenera Maćka. Dla wszystkich był to pierwszy mecz na „Estadio Majdańska” przy licznie zgromadzonej publiczności. Dużo emocji, zaangażowania i akcji strzeleckich. W drugim meczu tego dnia było zdecydowanie więcej akcji, co przełożyło się na zwycięstwo grupy trenera Grześka, a hat-trickiem popisała się Wiktoria Siemczuk. Szczególnie cieszą akcje , w których zawodnicy próbowali wymienić ze sobą kilka podań. Na tym etapie jest to bardzo obiecujące.

***

U-8: BSS Irzyk – UKS 141
UKS 141: Modi, Gołębiowski, Kopacz, K.Jaczewski, J.Raczyński, Pędzisz, Łazur.
trener Grzegorz Opieka

***

U-9: UKS 141 – AP Wilki
UKS 141:
Jakubowska – Fedyszyn, I.Strzałkowski, M.Popowski, Trzciński, Modro, Rajewski, Adamczak, Kapłon.
trener Kamil Rutkowski

***

U-9: UKS 141 II – AP Wilki II
UKS 141:
M.Popowski, W.Popowski, Modro, Adamczak, Kapłon, Bryk, Kucybała, Pietrusiński.
trener Kamil Rutkowski


10.04.2022

U-10: UKS 141 – Talent
UKS 141:
M.Siemczuk, W.Bąk, Filipowicz, T.Pietruliński, Szymański, Woźniak, Petruk, Fila, Ławniczak, Bohdanov, Zygmunt.
trener Grzegorz Sitnicki: – Debiut na poziomie średniozaawansowanym wypadł co najmniej przyzwoicie. Od początku to nasz zespół przejął inicjatywę i w przekroju całego meczu mieliśmy bardzo dużo sytuacji strzeleckich. Niestety tego dnia skuteczność nie była na odpowiednim poziomie. Pierwszą bramkę pięknym strzałem w okienko zdobył Staś Petruk. Jeszcze w pierwszej połowie po sprytnym rozegraniu rzutu rożnego ponownie na listę strzelców ponownie wpisał się Staś. W dalszej części meczu mieliśmy kilka wyśmienitych okazji, żeby zamknąć mecz. Niestety niewykorzystane sytuacje zemściły się boleśnie i po dwóch błędach w przeciągu dwóch minut goście doprowadzili do remisu. Pozostał duży niedosyt, bo na własne życzenie zremisowaliśmy wygrany mecz. Szkoda, bo nasza gra wyglądała bardzo obiecująco na tle mocnego rywala. Mam nadzieję, że poprawimy koncentrację i w następnych meczach pokażemy się z równie dobrej strony.

***

U-14: UKS 141 ? Progres Garwolin 3:4 (1:3)
bramki:
K.Brzozowski (2), Grabowiecki
UKS 141: Cybulski – Tykhonenko, Pawlus, J.Wieczorek, Dzieliński – Grabowiecki, L.Pietruliński, K.Sobota, Ziencik, R.Cieślak – Żemajtys; K.Brzozowski, Markiewicz, Sułkowski, Suchodolski, Wardziński-Linaje, Borkowski, Pietrusiak.
trener Grzegorz Sitnicki: – W mecz ze spadkowiczem z I ligi weszliśmy bardzo dobrze, mając początkowo inicjatywę. Niestety w kilka minut straciliśmy trzy bramki po kuriozalnych i niewytłumaczalnych indywidualnych błędach. Do przerwy mieliśmy kilka dogodnych okazji, ale tego dnia w pod bramką przeciwnika dopadła nas piłkarska niemoc. Jedna bramka strzelona przez Kostka Brzozowskiego to zdecydowanie za mało. W drugiej połowie zespół wyszedł mocno naładowany, żeby odwrócić losy meczu – niestety po raz kolejny nieporozumienie naszych stoperów wykorzystał zawodnik z Garwolin i zrobiło się 1:4. Pomimo wielu okazji do wygrania meczu, udało się strzelić tylko dwie bramki autorstwa Kostka Brzozowskiego i Janka Grabowieckiego. W ostatnich pięciu minutach dokonałem małych roszad taktycznych, co przyniosło trzy sytuacje sam na sam z bramkarzem gości. Niestety tego dnia był on zdecydowanym bohaterem gości z Garwolina. Porażka jest bardzo bolesna, gdyż po po raz kolejny w pierwszej połowie nie wykazaliśmy maksymalnego zaangażowania i koncentracji, co ustawiło mecz. Do tego dochodzi niemoc strzelecka w kluczowych momentach spotkania. Gratulacje dla Progresu za determinację i wolę walki, którą pokazali w niedzielę. Nam tego zabrakło i o to mam pretensje do zespołu. Kilkanaście minut z pełnym zaangażowaniem to za mało, aby wygrać w tej lidze.

***

U-12: UKS 141 – Naprzód 1:1 (0:0)
bramka: Serzysko
UKS 141: Janek – Filipczak, Goleń, Serzysko, Ziębicki, Konefał, Grynowiecki, Zając, Maciak; Małkiewicz, Dauksza, Pszczoła, P.Cieślak.
trener Mateusz Kędzierski

Kontakt

Znajdziesz nas też na: