Agrykola – UKS 141 4:3

Aktualności

11.10.2015

Nieznaczną porażkę 3:4 w wyjazdowym spotkaniu z Agrykolą Warszawa zaliczyli trampkarze U-14 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2002/03). Dwa gole dla „UKaeSiaków” zdobył Daniel Godłoza, a jednego dorzucił Olaf Osiecki.

– Prowadzenie objęliśmy już w 30 sekundzie za sprawą Olafa Osieckiego, który zachował się pod bramką rywala jak rasowy napastnik. Niestety przeciwnicy szybko wyrównali, a potem strzelili gole na 1:2 i 1:3. Potem świetny odbiór piłki zaliczył Kacper Zimnicki, który podał do Daniela Godłozy. Ten po odwróceniu się z piłką, oddał piękny strzał z dwudziestu pięciu metrów wewnętrzną częścią stopy w samo okienko bramki, zdobywając kontaktowego gola. Po rozpoczęciu gry po przerwie Agrykola zdobyła kolejną bramkę, ale nie poddaliśmy się i zaliczyliśmy trafienie na 3:4. Do końca walczyliśmy o remis, odsłaniając się w końcówce. Kilka razy świetnie interweniował Jarek Metera, broniąc miedzy innymi trzy razy sytuacje sam na sam. Mimo wszystko, kolejna porażka stała się faktem – ocenił trener trampkarzy U-14 Michał Godłoza.

Agrykola – UKS 141 4:3 (3:2)
bramki: Osiecki i D.Godłoza (2)
UKS 141: Metera – Maliszewski, Zimnicki, Kubecki, Cichoniec – Całka (Jędras), Porczyński, K.Pabjasz (Kiryluk), Żymałkowski – D.Godłoza, Osiecki.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: