Aktywny okres Żaków

Aktualności

08.10.2021

Minione dwa weekendy mineły naszym Żakom U-9 (rocznik 2013) trenera Kamila Rutkowskiego bardzo intensywnie, bowiem „UKaeSiaki” rozegrali dwa mecze ligowe i zajęli 3. miejsce w Turnieju Progres Cup.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo fajny turniej na prawdziwej murawie na który pojechali wszyscy dostępni zawodnicy zbierać bezcenne doświadczenie. Pomimo wciąż dużej ilości błędów zaprezentowaliśmy się dobrze i zajęliśmy trzecie miejsce. Gratulacje i brawa dla wszystkich.

UKS 141: Fedyszyn, Skupiński, Pietrusiński, Legat, Modro, Strzałkowski, Trzciński, Rajewski, Adamczak, Kapłon.


Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Słabo zaczęliśmy spotkanie, ale potrafiliśmy się pozbierać i odwrócić losy meczu. Momentami graliśmy koncertowo, a innymi bujaliśmy w obłokach. Przeciwnik się odgryzał, ale to „UKaeSiacy” zabierają do domu trzy punkty. Brawo!

U-9: Victoria II Zerzeń – UKS 141
UKS 141:
Trzciński, Jakubowska, Fedyszyn, Strzałkowski, Skupiński, Modro, Rajewski, Adamczak, Skupiński.


Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Graliśmy z zaangażowaniem i wiarą we własne możliwości, czasami może zbyt dużą, bo przy niedokładnych zagraniach narażaliśmy sie na groźne kontry. Cieszy to, że staramy sie konstruować kreatywne akcje, jak i skutecznie odbierać piłkę na połowie przeciwnika. Do poprawy krycie, przesuwanie po boisku i wzajemna asekuracja. Mimo gorszych i lepszych momentów to my wygrywamy mecz, podtrzymując dobrą passę. Bawa dla wszystkich!


U-9: UKS 141 – Halinów II
UKS 141:
Trzciński, Legat, Strzałkowski, Adamczak, Modro, Fedyszyn, Jakubowska, Rajewski, Skupiński, Pietrusiński, Kapłon, M.Popowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: