Aktywny weekend Żaków

Aktualności

08.03.2017

UKS 141 Warszawa (rocznik 2008/09, grupa żółta) trenera Marcina Wierciocha w miniony weekend wziął udział w turnieju Delta CUP oraz rozegrał grę w ramach ligi wewnętrznej z Drukarzem.

– Turniej zakończyliśmy na 7. miejscu, odnosząc trzy zwycięstwa i trzy porażki. Z gry zawodników jestem średnio zadowolony, gdyż pierwsze trzy mecze to brak skupienia, małe zaangażowanie i głupie błędy, które kończyły się stratami bramek. Chłopcy rozkręcili się po trzecim meczu i zaczęli grać lepiej, dlatego z ostatnich meczów jestem zadowolony – podsumował sobotnie zmagania swoich podopiecznych ich szkoleniowiec.

UKS 141: Banasiak, Celiński, Chaszczewicz, Kamać, Krawczyński, K.Matusiak, Rawiński, Sobota, Ziencik, Ziętara, Żemajtys.


– W niedzielę natomiast graliśmy z Drukarzem Warszawa w lidze wewnętrznej pod balonem. Wygraliśmy 7:1, ale zespół ogólnie zagrał bardzo dobrze, choć nie wystrzegaliśmy się głupich błędów, nad którymi musimy popracować, aby nie robić ich w przyszłości. Na wyróżnienie zasłużył cały zespól, w szczególności Oliwier Celiński, który strzelił trzy bramki, Kostek Sobota mający dwie asysty i środkowi obrońcy – powiedział trener M.Wiercioch.

UKS 141: Banasiak, Celiński, Chaszczewicz, Kamać, Krawczyński, K.Matusiak, Rawiński, Sobota, Ziencik, Ziętara, Żemajtys, Cybulski, Matysiak, Poborski, Grabowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: