Bez punktów w Kobyłce

Aktualności

15.06.2016

W sobotę Trampkarze U-14 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2002/03) przegrali na wyjeździe z Wichrem Kobyłka 0:3. Dla tego zespołu było to przedostatnie spotkanie w sezonie 2015/2016.

– Do przerwy przegrywaliśmy 0:3, a rywale zagrali dokładnie tak wysoko, tak odważnie jak my mieliśmy zagrać. W przerwie powtórzyliśmy sobie nasze założenia i od początku drugiej połowy zdominowaliśmy rywala. Mieliśmy pięć niezłych okazji do strzelenia bramki, jednak nie byliśmy w stanie pokonać bramkarza gospodarzy ani razu. Szkoda, że bardzo dobre wrażenie z samej gry zespołu po przerwie zostało przyćmione przez zachowanie piłkarzy obu drużyn, co było niegodne meczu piłki nożnej, tym bardziej na poziomie trampkarzy. Na przyszłość musimy zachować więcej zimnej krwi i nie dać w ten sposób prowokować się rywalowi – podkreślił opiekujący się zespołem w tym dniu trener Mateusz Gębarowski.

Wicher – UKS 141 3:0 (3:0)
UKS 141: Metera – A.Kamać, Zimnicki, Kubecki, Żymałkowski – Maksymiuk (36 Porczyński), K.Pabjasz, Jędras, Cichoniec, G.Bednorz (36 D.Godłoza) – Makowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: