Białe Orły skuteczne do bólu

Aktualności

21.09.2015

UKS 141 Warszawa (rocznik 2002/03) przegrał w wyjazdowym spotkaniu z UKS-em Białe Orły (Warszawa) 0:5. Mimo wysokiego wyniku, „UKaeSiacy” zagrali dobre zawody.

Michał Godłoza, trener UKS-u 141:
Kolejny mecz, w którym rywale na starcie dominują wzrostem, lecz nie wystraszyło to naszej drużyny. Przez całą pierwszą połowę przeciwnicy mieli dwie sytuacje, a bramkę zdobyli ze spalonego (po meczu sędzia przeprosił za pomyłkę). Poza tym, gra toczyła się tylko na połowie. Pomimo wielu niewykorzystanych sytuacji, dalej próbowaliśmy zmienić wynik meczu. W drugiej połowie szybko straciliśmy dwa gole. Potem, gdy znowu naciskaliśmy, daliśmy się zaskoczyć szybką kontrą, a bardzo skuteczni w tym dniu przeciwnicy strzelili bramkę. Choć zagraliśmy najlepszy mecz w tym sezonie, zaliczyliśmy kolejną porażkę, ale to tylko kwestia czasu zanim szczęście zacznie nam dopisywać. Przy takiej grze nie potrwa to długo. Cieszą mnie wygrane pojedynki w powietrzu i jeden na jeden z dużo wyższymi zawodnikami.

Białe Orły – UKS 141 5:0 (1:0)
UKS 141: Osiecki – Zimnicki, D.Godłoza, Kubecki, Żymałkowski – Całka, Porczyński, Jędras (50 Bednorz) – Damentko, A.Kamać.