Błyskawica pokonała juniorów

Aktualności

27.04.2016

Juniorzy młodsi UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2000/01) trenera Macieja Starczewskiego przegrali na wyjeździe z Błyskawicą Warszawa 2:4. Oba trafienia dla grochowskiego zespołu zaliczył Damian Sztylka.

– Pierwszy raz w rundzie wiosennej strzeliliśmy pierwsi bramkę po bardzo ładniej zespołowej akcji zakończonej przytomnym uderzeniem Damiana Sztylki. Niestety słabo w tym meczu prezentowaliśmy się w obronie. Do przerwy nasza drużyna dużo pomogła Błyskawicy w objęciu prowadzenia w meczu. Wyglądało to tak, jakby części chłopakom nie zależało na wygraniu tego meczu, a myślami byli zupełnie gdzie indziej. W drugiej połowie było na pewno lepiej, lecz to nie był dzień zawodników UKS 141-u. Z przebiegu całego spotkania wygrała drużyna, której bardziej zależało na zwycięstwie. Mimo wszystko, dziękuję chłopakom za mecz i liczę na zdecydowanie lepszą frekwencję na treningach, co prawdopodobnie przełoży się na lepszą grę w kolejnych meczach ligowych – wskazał Maciej Starczewski, opiekun zespołu.

Błyskawica  – UKS 141 4:2 (3:1)
bramki: Sztylka (2)
UKS 141: Cygan (60 Wolski) – M.Molak (15 Rogowski), Zwierzchoniewski, Żuraw – Królak, Płusa, Rybak (60 Janus), Madejski (75 Markiewicz), Sztylka, Orłowski, Walewski.

 

Kontakt

Znajdziesz nas też na: