Bramka „Bierneya” nie wystarczyła

Aktualności

10.05.2015

Pierwszej porażki w lidze w 2015 roku zanotował UKS 141 Warszawa U-13 (grupa żółta rocznika 2002/03). Podopieczni trenera Michała Godłozy przegrali na wyjeździe z Varsovią Warszawa 1:3. Jedyną bramkę dla gości strzelił z rzutu wolnego z połowy boiska Damian Kubecki.

Michał Godłoza, trener UKS-u 141 Warszawa:
Początek meczu i po kilku sytuacjach zdobywamy bramkę. Gramy konsekwentnie w obronie i groźnie atakujemy, ale przez brak dobrego wykończenia schodzimy na przerwę prowadząc tylko 1:0. Po przerwie mecz był wyrównany. Po strzale Antka Kamacia bramkarz Varsovii sparował piłkę na poprzeczkę. Za chwilę straciliśmy pierwszą bramkę, a kilka minut później sędzia nie zauważa spalonego. Choć Olaf Osiecki obronił pierwszy strzał, po dobitce głową będącego na spalonym napastnika przegrywaliśmy 1:2. Szybka chęć odrobienia strat i przesunięcie pomocnika do przodu skończyło się trzecią bramką dla rywala. Podsumowując, zabrakło nam skuteczności i koncentracji w końcówce meczu. Zawodnikom należą się brawa za chęci. Pamiętajmy, że runda rewanżowa jeszcze przed nami.

UKS Varsovia Warszawa – UKS 141 Warszawa 3:1 (0:1)
bramka: Kubecki
UKS 141: Maliszewski – K.Pabjasz, Cichoniec, Porczyński, Kubecki – Pierzchała, Damentko, Żymałkowski – A.Kamać; Całka, Zimnicki, Jędras, Osiecki.