Były momenty Trampkarzy

Aktualności

08.10.2021

Trampkarze U-14 UKS 141 Warszawa (rocznik 2008/09) prowadzeni przez trenerów grzegorza Sitnickiego i Macieja Starczewskiego przegrali sobotnie spotkanie z AP EsKadrą 2:6

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– W sobotę rocznik 2008/2009 rozegrał mecz ligowy z drużyną z Rembertowa. Nasi zawodnicy zagrali dobry mecz, ale tylko oceniając ich zaangażowanie. Zdecydowanie słabo wypadła gra w obronie. Brakowało ustawienia, asekuracji i zrozumienia. W ofensywie stworzyliśmy kilka okazji, lecz skuteczni byliśmy tylko dwukrotnie. Bardzo ładną kontaktową bramkę po akcji całego zespołu zdobył Bruno Jaskółowski. W tym meczu trzeba uznać wyższość i większą kulturę gry po stronie przeciwnika. Po zdobyciu bramki na 2:4 uwierzyliśmy w siebie. Mieliśmy dziesięć minut lepszej gry z naszej strony, a tym samym przewagi nad przeciwnikiem. Zagraliśmy odważniej, z większą ilością zawodników na połowie przeciwnika. Niestety nie przełożyło to się na bramki i w końcowej fazie meczu Eskadra zdobyła jeszcze dwie bramki i przypieczętowała zwycięstwo nad nami. Gratulację dla przeciwników. Dla naszych zawodników brawa za zaangażowanie i grę do końcowego gwizdka meczu. Na wyróżnienie w naszym zespole zasługuję Kuba Cybulski, który wielokrotnie uratował nasz zespół przed utratą bramki. Mecz z Eskadrą to już historia, wiemy co musimy poprawić i przygotowujemy się do kolejnego spotkania.

U-14: UKS 141 – EsKadra 2:6 (1:3)
bramki:
Jaskółowski, Ziencik
UKS 141: Cybulski – Tykhonenko, Góraj, Markiewicz, Dzieliński – Sułkowski, K.Sobota, L.Pietruliński, R.Cieślak – Ziencik, Żemajtys; Wieczorek, Jaskółowski, .

Kontakt

Znajdziesz nas też na: