Czerwone i niebieskie Żaki po sobotnim graniu

Aktualności

20.11.2016

W minioną sobotę grupy czerwona i niebieska rocznika 2008/2009 UKS-u 141 Warszawa trenera Bartosza Łojewskiego zagrały swoje debiutanckie mecze wewnętrzne, które trwały 4×12 minut.

– Pierwszy mecz został rozegrany pomiędzy podgrupami „B”. Niebiescy objęli prowadzenie po strzale nowego gracza UKS-u 141 Aleksandra Sułowskiego i dowieźli je do końca pierwszej kwarty. Kolejne części rozstrzygnięte zostały jednak na korzyść Czerwonych (2:0, 1:0, 2:0) po golach Maćka Kusaka, Adama Lewczuka (x2), Mateusza Rogozińskiego oraz Mateusza Koczwarskiego (5:1). Warto zaznaczyć, że bardzo dobrymi interwencjami na bramce Niebieskich popisywał się Adrian Sieradzki – rozpoczął relację z sobotnich meczów szkoleniowiec Bartosz Łojewski.

UKS 141 N II – UKS 141 CZ II 1:5
bramki: Sułkowski – Kusak, A.Lewczuk (2), Rogoziński, Koczwarski
UKS 141 N II: I.Jędrasik, A.Lewczuk, Koczwarski, Łukasiewicz, S.Młynarski, Unisk, Włodarczyk, Kusak, Rogoziński.
UKS 141 CZ II: Martula, Sieradzki, Sułkowski, Baltros, Charyton, Długosz, Różycki, Różański, Paradowski, Wiśniewski.

– Drugi mecz został rozegrany pomiędzy podgrupami „A”. W tym meczu również Niebieska grupa objęła prowadzenie jako pierwsza, a strzelcem pierwszego gola był Kuba Ozimek. Przechytrzył on swoich kolegów z grupy Czerwonej, w której trenował ponad rok. Na tym jednak Niebiescy nie poprzestali i dzięki bardzo dobrej grze prowadzili w meczu aż do połowy trzeciej kwarty! Właśnie w tym momencie nastąpiło przełamanie Czerwonych, którzy doprowadzili do remisu. Z wynikiem 5:5 obie drużyny przystąpiły do ostatniej kwarty. Czerwoni objęli jednobramkowe prowadzenie po akcji Marcina Borkowskiego, lecz ta sytuacja nie trwało długo, ponieważ grupa Niebieska prezentowała się tego dnia świetnie i ponownie zmusiła Czerwonych do gonitwy za wynikiem. Mecz był zacięty do samego końca, co pokazała ostatnia akcja meczu, w której po strzale Aleksandra Jechowskiego grupa Czerwona doprowadziła do remisu 7:7. Najlepszym zawodnikiem tego meczu został Adam Kapisz, który był zdecydowanym liderem swojej drużyny – ocenił opiekun zespołów.

UKS 141 N I – UKS 141 CZ I 7:7
bramki: Ozimek, Kapisz (4), Wardziński-Linaje, G.Raczyński – A.Jechowski (2), Kwestarz, Dzieliński (3), Borkowski
UKS 141 N I: Kapisz, Ozimek, Poleszczuk, Czeresło, Sewastianiuk, M.Stępień, Wardziński-Linaje, Groblewski, Pietruliński, Ma.Strzelczyk.
UKS 141 CZ I: Borkowski, A.Jechowski, J.Jechowski, Krukowski, Mielcarz, Szeląg, Dzieliński, Gładysz, Moryń, Kwestarz.

– Wielkie gratulacje należą się wszystkim chłopcom za zaangażowanie i grę w koleżeńskiej atmosferze. Również podziękowania należą się rodzicom i opiekunom, którzy przeżywali te wielkie emocje i dopingowali swoje pociechy – zakończył B.Łojewski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: