Debiut mają za sobą

Aktualności

15.01.2015

W ostatnią sobotę w zawodach wzięła również zielona grupa żaków z rocznika 2006/2007 UKS 141 Warszawa, która pod wodzą trenera Krystiana Kałuckiego uczestniczyła w Halowym Turnieju Vitoria CUP o puchar FORUS. Dla tej drużyny był to pierwszy turniej w swojej przygodzie z piłką nożną.

– Rozegraliśmy pięć premierowych spotkań, spośród których każdy miał swoją dramaturgię i swoją historię. Dla większości powołanych zawodników była to pierwsza możliwość wzięcia udziału w takim turnieju: nowi przeciwnicy, nowa hala, sędzia, kibice –  są to czynniki, które spowodują, że nasi podopieczni jeszcze bardziej będą przykładać się do zajęć treningowych. Na specjalne wyróżnienie za postawę w czasie trwania turnieju chciałbym wyróżnić wszystkich zawodników UKS 141, którzy reprezentowali nasz klub, bo każdy z Was stanowi o naszym klubie. – podsumował sobotnie zawody trener Kałucki.

– Bardzo dziękuję zawodnikom za pełen profesjonalizm i zaangażowanie, a rodzicom za przywiezienie chłopców na miejsce, za poświęcenie niedzielnego popołudnia, za pomoc w sprawnym zgłoszeniu drużyny oraz za głośny doping! – dodał na koniec szkoleniowiec grochowskiej drużyny.

UKS 141 Warszawa:
McIntyre, Podgórski, Pyrzanowski, Kruk, Bartsch, Pancewicz, Kuc, Szmorliński, Miłkowski, Noszczyński;

Kontakt

Znajdziesz nas też na: