Derbowa porażka Juniorów

Aktualności

29.09.2020

Nie będą dobrze wspominać sobotnich derbów z Drukarzem II Warszawa Juniorzy U-17 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2004/05). Podopieczni trenera Mateusza Kędzierskiego przegrali to spotkanie 0:7.

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Niestety to był mecz, o którym będziemy chcieli jak najszybciej zapomnieć. Tylko przez pierwsze 45 minut byliśmy w stanie nawiązać walkę z dobrze wyglądającym tego dnia zespołem Drukarza. Niestety wszystko kompletnie zmieniło się w drugiej połowie, kiedy to dwóch naszych zawodników nabawiło się groźnie wyglądających kontuzji, a ze względu na braki kadrowe zastąpili ich rezerwowi bramkarze. Gra kompletnie się posypała, dużo błędów w wyprowadzaniu piłki, ogromna liczba niedokładności oraz dobrze dysponowany Drukarz spowodowały utratę kolejnych pięciu bramek. Na pewno zespół będzie chciał się jak najszybciej zrehabilitować po tak nie udanym meczu i w kolejnym wypaść dużo, dużo lepiej.

U-17: Drukarz II – UKS 141 7:0 (2:0)
UKS 141:
E.Małkiewicz ? Trębicki, Omelan, A.Chmielewski, M.Piekut (Utnicki) ? Wałdoch, Nawrot, Stepnowski, Witkowski ? Jandziński (Rusinowski) ? Sadecki.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: