Derbowa porażka Trampkarzy

Aktualności

26.05.2018

W derbowym pojedynku Trampkarzy U-14 UKS 141 Warszawa (rocznik 2004/05) trenera Andrzeja Molaka przegrał z Drukarzem II Warszawa 1:2. Jedyną bramkę dla „UKaeSiaków” zdobył Bartłomiej Tulin. UKS 141 miał szansę na remis, ale w końcówce meczu nie wykorzystaliśmy rzutu karnego.

Andrzej Molak, trener UKS 141 Warszawa:
– W ostatnich sezonach trzy razy wygraliśmy i dwa razy zremisowaliśmy z Drukarzem. Tak byłoby i tym razem, ale w niedzielę sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej przez nas bramki i nie wykorzystaliśmy rzutu karnego w ostatnich minutach. Szkoda, bo zamiast trzech punktów nie mamy nic. Mamy prawo czuć się oszukani, ponieważ jest to już drugi mecz, w którym sędziowie nie uznają strzelonych przez nasz zespół bramek, przez co tracimy wywalczone cenne punkty. I tu dochodzimy do starej piłkarskiej zasady, że trzeba być tak dobrym, by pokonać w każdym meczu dwunastu przeciwników tj. drużynę przeciwną i sędziego. I dzięki jeszcze lepszej pracy wejdziemy na ten poziom.

U-14: UKS 141 – Drukarz II 1:2 (1:1)
bramka: Tulin
UKS 141: Rybak – Wałdoch (Trębicki), Ramut, Stepnowski, Piekut – Sz.Molak (Dyszczyk), Nawrot, Ol.Dąbrowski, Komorowski – Tulin, Czarnak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: