Dobre mecze Orlików

Aktualności

12.05.2021

Chociaż bez wygranej a z remisem i minimalną porażką to nasze Orliki U-11 z rocznika 2010 trenerów Mateusza Kędzierskiego i Adama Woźniaka pokazali się z dobrej strony w konfrontacji z UKS-em Białe Orły Warszawa i Legionem Warszawa.

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
To był mecz, w którym zawodnicy zagrali z pełnym zaangażowaniem przez całe sześćdziesiąt minut gry. Mimo tego, że w tym dniu mieliśmy do dyspozycji tylko ośmiu zawodników chłopcy pokazali charakter, wolę walki i pełne zaangażowanie. Sam mecz obfitował w wiele ciekawych akcji z obu stron, a remis jest jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Kapitalną skutecznością tego dnia popisał się Marcel Maciak, który zdobył cztery bramki.

U-11: UKS 141 – Białe Orły 5:5
bramki:
Jagodziński, Maciak (4)
UKS 141: Serzysko – Grynowiecki, Ludwikowski, Małkiewicz, Maciak, Jagodziński, Zając, Kumor.


Mateusz Gębarowski, trener UKS 141 Warszawa:
Rozegraliśmy dobre pierwsze dwie kwarty, po których prowadziliśmy i kontrolowaliśmy boiskowe wydarzenia. Niestety trzecią odsłonę zupełnie odpuściliśmy, przez co rywal nie dość, że nas dogonił to jeszcze wypracował przewagę, której mimo ambitnej walki w ostatniej kwarcie nie zdołaliśmy odrobić. W środku pola dobre zawody rozegrał Maks Lichosyt, który utrzymywał się przy piłce i dokładnie rozrzucał piłki do naszych bocznych pomocników. Nieźle spisał się również duet środkowych obrońców, czyli Szymon Antolik i Kamil Gniadek – nie dość, że przerwali wiele groźnych akcji to jeszcze wielokrotnie bardzo skutecznie wyprwadzali piłkę spod własnej bramki dokładnymi podaniami do wyżej ustawionych kolegów. Warto odnotować również debiuty dwóch zawodników z grupy zielonej Nikodema Goli i Piotrka Szcześniaka, którzy pokazali, że przy sumiennej pracy na treningach w niedługim czasie mogą być solidnym wzmocnieniem dla grupy żółtej.

U-11: Legion – UKS 141 II 7:6
bramki:
sam. (2), Filipiuk, Kwiecień, M.Lichosyt, Ziębicki
UKS 141 II: Filipczak – Szcześniak, Gniadek, Antolik, Filipiuk – M.Lichosyt – Kwiecień; Gola, Ziębicki, Dauksza, Maszkowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: