Dublet żółtych Orlików!

Aktualności

20.05.2021

Dwa zwycięstwa w miniony weekend zalicczył zespół Orlików U-11 z grupy żółtej trenerów Mateusza Kędzierskiego i Adama Woźniaka, pokonując u siebie Be a Star FA i Białe Orły II Warszawa.

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobra postawa chłopaków. Stuprocentowe zaangażowanie przez całe spotkanie, bardzo dobra, odpowiedzialna gra w obronie. Mecz był bardzo wyrównany, o czym świadczą trzy kwarty zakończone wynikiem 0:0. Mimo tego obie drużyny tworzyły sobie sytuację bramkowe. Chłopcy pokazali charakter, co pozwoliło cieszyć się wygraną w tym meczu.

U-11: UKS 141 – Be a Star FA 2:1 (2:1, 0:0, 0:0, 0:0)
bramki:
Jagodziński, Grynowiecki
UKS 141: Janek, Serzysko, Grynowiecki, Ludwikowski, P.Cieślak, Maciak, Jagodziński, Zając, Kumor, Małkiewicz, Pszczoła, Konefał.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Stworzyliśmy sobie dużo sytuacji bramkowych, w których skutecznością błysnął Filip Filipczak, który zdobył trzy bramki. Każdy z zawodników zaliczył bardzo udany występ. Dużo składnych, mądrze rozgrywanych akcji i przede wszystkim ambicja i wola walki przez cały mecz pozwoliła, abyśmy to my cieszyli się ze zwycięstwa. Gratuluję chłopakom postawy w meczu.

U-11: UKS 141 II – Białe Orły II 4:3 (2:0,1:0,1:1, 0:2)
bramki:
Filipczak (3), Goleń
UKS 141 II: Serzysko, Ziębicki, Antolik, Dauksza, Filipiuk, Goleń, Gniadek, Filipczak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: