Dwa bieguny Orlików

Aktualności

17.09.2020

W miniony weekend Orliki U-10 UKS 141 Warszawa trenerów Macieja Starczewskiego i Bartłomieja Sikory rozegrali dwa mecze: przeciwko KS A2R Warszawa i Drukarzowi II Warszawa.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Nasi zawodnicy rozegrali dobry mecz, pokazując kilka razy, że coraz lepiej radzą sobie na boisku. Niestety i w tym spotkaniu dobre fragmenty meczu przeplatają się ze słabymi. Przy stanie 2:5 piłkarze UKS 141 uwierzyli, że mecz już jest wygrany i przeciwnik to szybko wykorzystał. W ostatnich 15 minutach spotkanie było bardzo wyrównany, ale to my byliśmy dzisiaj lepsi. Cała drużyna zagrała bardzo dobry mecz. Na dodatkowe wyróżnienie zasłużył Szymon Antolik, który był mocnym punktem naszej obrony.

U-10: A2R – UKS 141 5:6 (2:4)
bramki:
Grynowiecki (3), Maciak, Pszczoła, Konefał
UKS 141: Ka.Janek – Antolik, Serzysko – Maciak, Ludwikowski, Konefał – Grynowiecki; Pszczoła, Filipczak, I.Małkiewicz.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Nasi zawodnicy rozegrali średnie spotkanie, w trakcie którego mało wierzyli w swój zespół oraz w siebie. Mieliśmy przebłyski dobrej gry, ale to na dzisiejsze spotkanie z Drukarzem było za mało. Można powiedzieć, że cała drużyna zagrała spotkanie zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Trzeba mecz z Drukarzem jak najszybciej wymazać z naszej pamięci. Liczę, że w kolejnych meczach wszyscy zawodnicy będą wierzyć w swoje możliwości w każdym fragmencie meczu. Za „grę do końca meczu” należy pochwalić Kubę Jagodziński oraz Igora Małkiewicza.

U-10: Drukarz II – UKS 141 II 9:0 (4:0)
UKS 141:
Ka.Janek – Goleń, M.Lichosyt – Gniadek, Jagodziński, Dauksza – Iłowiecki; Filipczak, I.Małkiewicz, Maciak, S.Molak, Maszkowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: