Dwa mecze za Żakami

Aktualności

24.04.2017

W miniony weekend Żaki U-9 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008/09, grupa żółta) trenera Marcina Wierciocha rozegrali dwa spotkania: ligowe z Deltą Warszawa i sparingowe z Legią Warszawa.

– Mecz z Deltą zaczęliśmy fatalnie, bowiem przez pierwsze trzy minuty goście strzelili trzy bramki. W drugiej kwarcie znów straciliśmy bramkę po dwudziestu sekundach gry. Jeśli chcemy wygrywać mecze nie możemy tak ich zaczynać. Trzecia kwarta to super gra naszej drużyny: dobre ustawiania się w obronie, wysoki pressing i gra drużynowa, która pozwoliła nam wygrać kwartę, jednak zagranie bardzo dobrze jednej kwarty nie pozwala wygrywać meczów – ocenił szkoleniowiec drużyny.

U-9: UKS 141 – Delta 4:8 (0:3, 2:2, 1:0,0:3)
bramki: Kamać (3), Krawczyński
UKS 141: Żemajtys, Kamać, Celiński, Sobota, Banasiak, Chaszczewicz, Ziencik, Krawczyński, Rawiński, Ziętara.


– Mecz był bardzo wyrównany. Cieszy kilka składnych akcji naszego zespołu, pewna gra w obronie oraz gra skrzydłowych, którzy podejmowali grę jeden na jeden. Była to super możliwość zebrania doświadczenia meczowego dla zawodników. Brawo za wynik – stwierdził trener Wiercioch.

U-9: Legia – UKS 141 1:2
UKS 141: Żemajtys, Krawczyński, Rawiński, Ziętara, Kolator, Grabowski, Brzozowski, Wardaszka, Poborski, Miłobędzki, Wieczorek, Szańkowski, Cybulski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: