Dwa oblicza Żaków

Aktualności

06.06.2018

Dwa mecze w przeciągu trzech dni rozegrał czwartoligowy zespół Żaków U-9 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2009) trenerów Pawła Drożdża i Pawła Praczyka, które „UkaeSiacy” kończyli w zupełnie odmiennych nastrojach!

Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– Na koncie UKS trzy bramki, cztery słupki i niewykorzystany rzut karny. Po raz kolejny brakowało precyzji i wykorzystania okazji bramkowych, które potrafiliśmy sobie stworzyć. Po pierwszej kwarcie mieliśmy wynik 2:1 i wszystko zapowiadało się obiecująco. W drugiej i trzeciej kwarcie kilka błędów w obronie i w ustawieniu spowodowało, że wynik nam odjechał. Nie brakowało nam zaangażowania i chęci do walki. Strzelaliśmy bramki z szybkiego ataku, po odbiorze w środku boiska. Dwa razy asystował Igor Jędrasik, a Kacper Nowak dwoił się i troił na bramce, popisując się wieloma efektownymi i efektywnymi interwencjami.

U-9: Rakovia – UKS 141 II 12:3
bramki: K.Góraj (2), Moryń
UKS 141 II: Nowak, Bereza, K.Góraj, I.Jędrasik, Moryń, Rzeszotek, Charyton.


Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– Zaczęliśmy jak zawsze trochę bez przekonania i daliśmy sobie strzelić szybko dwie bramki. Zamieszanie w polu karnym przeciwnika wykorzystał Marek i na pierwszą przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1. Druga połowa do zapomnienia – stracone trzy bramki i sporo okazji sam na sam z bramkarzem, które nie zostały przez nas wykorzystane. Jedynie Kamil po indywidualnej akcji wpisał się jeszcze na listę strzelców tuż przed gwizdkiem i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 5:2. Kolejna kwarta to odważniejsza gra w ataku, więcej walki o piłkę i to zaowocowało trzema bramkami strzelonymi przez Patryka. Szybko strzelone bramki dodały nam wiary, że możemy wygrać mecz. Do bramki trafia Igor, który mógł do tego czasu mieć już kilka bramek na koncie. Obrona Agrykoli nie dając sobie rady z szybkim Patrykiem sfaulowała go przed polem karnym, a Patryk z rzutu wolnego strzelił kolejną piękną bramkę. Ostatnia kwarta zaczęła się od bramki Patryka. Dobry wynik i wizja wygranej trochę nas rozluźniła, czego efektem była stracona bramka. Ostatnie minuty zagraliśmy bardzo dobrze w obronie i nie daliśmy Agrykoli szansy na składany atak. Przed końcowym gwizdkiem do bramki trafił po raz drugi Igor po asyście Iva. Bardzo duże brawa dla wszystkich zawodników, szczególnie za to, że potrafiliśmy odrobić straty i wyjść pewnie na prowadzeni. Brawo UKS!

U-8: Agrykola II – UKS 141 II 6:9
bramki: Moryń, K.Góraj (2), Rawiński (4), I.Jędrasik (2)
UKS 141 II: Sułkowski, Nowak, R.Chmielewski, Rawiński Patryk, Grabowski, Bereza, Dawniś, Rzeszotek, I.Jędrasik, Moryń, Charyton, K.Góraj.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: