Dwa remisy i wygrana Młodzików

Aktualności

12.10.2018

W miniony weekend Młodziki U-13 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2006/07) trenerów Macieja Starczewskiego zaliczyli dwa remisy z KS-em Wesoła 1:1 i Juniorem Zacisze 0:0 oraz pokonali KS Ursynów 1:0.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Od pierwszych minut dało się odczuć sporą nerwowość w naszej grze, co skutkowało dużą ilością niedokładności oraz brakiem zrozumienia na boisku. Z każdą minutą jednak zyskiwaliśmy pewność siebie i staraliśmy się poprawić komunikację oraz skuteczność.  Przyniosło to efekt dopiero w ostatniej kwarcie, gdzie po dobrej akcji udało nam się zdobyć bramkę, która okazała się być jedynym golem na wagę zwycięstwa.
U-13: Ursynów – UKS 141 II 0:1
bramka: Wolniewicz
UKS 141 II: B.Matusiak, Bonus, Rezler, Duszczyk, Wolniewicz, Jandziński, Jadczyk, Pich, Rydzewski.
Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Na mecz stawiło się jedynie dziewięciu zawodników, więc trzeba było rozegrać spotkanie bez możliwości zmian. Jakby tego było mało już po dwudziestu pięciu minutach minutach gry nasz zawodnik doznał kontuzji i musieliśmy kończyć grę w osłabieniu. Fakt ten jednak jeszcze bardziej zmotywował naszą drużynę, która nie załamała się i walczyła do końca z całych sił na sto pięćdziesiąt procent. Mimo okresów słabszej gry spowodowanej utratą dużej ilości sił ani na chwilę nie odpuściliśmy, a nawet w końcówce spotkania mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Muszę pochwalić trenera drużyny gospodarzy, który widząc problemy zdrowotne naszego zawodnika postanowił również wycofać swojego, tak aby siła osobowa obu ekip była równa.
U-12: Junior – UKS 141 0:0
UKS 141: Siudek – McIntyre, Szmorliński, Ambroziak, T.Kumor, Wróblewski, Olczak, B.Matusiak, Koszewski.
Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Dawno nie widziałem tak nieporadnie grającej naszej drużyny. Po tym się poznaje się jednak klasowy zespół, że mimo słabszej gry byliśmy w stanie nie przegrać. Mimo że nikomu nie mogę odmówić zaangażowania to na swoim poziomie piłkarskim zagrał jedynie Maciek Naumiuk.
U-13: Wesoła – UKS 141 1:1 (1:0)
bramka: G.Molak
UKS 141: Naumiuk – Mazek, J.Mazur, Mrozowski, Sz.Góraj – P.Dąbkowski, Podgórski, Grzymała-Kazłowski – G.Molak; Długokęcki, Duszczyk, D.Chmielewski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: