Dwie porażki Orlików

Aktualności

09.04.2018

Dwa mecze mają za sobą Orliki U-10 UKS 141 Warszawa (rocznik 2008) trenera Marcina Wierciocha, którzy musieli uznać wyższość zarówno Delty II Warszawa na wyjeździe, jak i Przyszłości Włochy u siebie.

Marcin Wiercioch, trener UKS 141 Warszawa:
– Na wyróżnienie zasługuje Karol Lichosyt, który pokazał się z dobrej strony – wybronił parę sytuacji, gdzie większość osób myślała, że padnie bramka. Jeśli chodzi o cały zespól to wiadomo, że większość grających w tej lidze dopiero zdobywa doświadczenie, więc większy nacisk nakładam na osoby z doświadczeniem meczowym, żeby podpowiadały osobom ogrywającym się. Mimo porażki widać było zaangażowanie zespołu, chęć zdobywania bramek. 

U-10: Delta II – UKS 141 II 16:1
bramka: Banasiak
UKS 141 II: K.Lichosyt, Żemajtys – Ptaszyński, Cybulski, Kolator, Sieradzki, Banasiak, Brzozowski, Ma.Koniarski, Krawczyński.


Marcin Wiercioch, trener UKS 141 Warszawa:
– Początek meczu był wyrównany: jedna i druga drużyna miały swoje sytuacje, których nie wykorzystały. Jednak pierwsze bramki zaczęła zdobywać Przyszłość Włochy. Na pochwałę zasługuje szybko rozpoczęta akcja z autu, gdzie Jaś Krawczyński, nie czekając na zorganizowanie się przeciwników rozegrał szybko akcję, podając piłkę na pustą bramkę Mateuszowi Szańkowskiemu. Mieliśmy moment, w którym w krótkim odstępie czasu zespół zdobyliśmy pięć bramek, odrabiając straty. Brawo za walkę do końca i pokaz charakteru! Szczególne podziękowania dla zawodników, którzy tego dnia zagrali dwa mecze.

U-10: UKS 141 – Przyszłość 8:12
bramki: M.Szańkowski, K.Matusiak (2), K.Sobota, Banasiak, Ziencik, Cybulski, sam.
UKS 141: Żemajtys, K.Lichosyt – Cybulski, Banasiak, Brzozowski, K.Sobota, Krawczyński, Ziencik, M.Szańkowski, K.Matusiak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: