Dwie przegrane Orlików

Aktualności

16.04.2018

Dwiema porażkami zakończyli weekend Orliki U-10 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008, grupa żółta) trenera Marcina Wierciocha, którzy ulegli Delcie II Warszawa 0:11 i ASzWoj-owi Rembertów 4:7.

Marcin Wiercioch, trener UKS 141 Warszawa:
– Mimo wysokiej przegranej mecz przez większość czasu był wyrównany. Większość bramek padło po błędach naszych zawodników, ale nie można się dziwić, bo dla większości są to pierwsze mecze. Miejmy nadzieję, że zawodnicy szybko będą wyciągać wnioski, brali do siebie rady trenera i na pewno wtedy szybo będą robić postępy.

U-10: UKS 141 II – Delta II 0:11
UKS 141 II: Ku.Janek – Bura, K.Matusiak, Cyperling, Cybulski, Ma.Koniarski, Ozimek, Miłobędzki.


Marcin Wiercioch, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz był rozgrywany na naturalnej murawie i bardzo dużym boisku, co sprawiło naszym zawodnikom spora trudności. Z każdą kwartą nasi zawodnicy przeważali, jednak trzy bramki stracone w pierwszej kwarcie zaważyły na ostatecznym wyniku. Mimo porażki brawa dla zawodników za to, że walczyli do końca, próbując wyrównać wynik meczu, za szybką adaptację do nowych warunków i wykorzystywanie ich podczas gry.

U-10: ASzWoj – UKS 141 7:4
bramki: Banasiak, Ziencik (2), Krawczyński
UKS 141: Żemajtys – Banasiak, Brzozowski, M.Szańkowski, Ziencik, Krawczyński, Cybulski, Cyperling, Bura, K.Matusiak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: