Gra na hali do poprawki

Aktualności

07.12.2017

UKS 141 Warszawa U-12 (rocznik 2006/07, grupa zielona) trenera Kamila Rutkowskiego wziął udział w turnieju halowym w Markach, jednak „UKaeSiacy” nie będą wspominać tego wyjazdu najlepiej.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– W minioną sobotę grupa zielona rocznika 2006/07 wzięła udział w turnieju halowym w Markach. W turnieju brało udział dwadzieścia drużyn, po pięć w każdej z czterech grup. Nasza ekipa zmierzyła się z zespołami Ząbkovii Ząbki, FDA Wieliszew, Marcovii Marki oraz Mazura Radzymin. Już po pierwszym kontakcie z nawierzchnią podczas rozgrzewki widać było brak przyczepności naszych zawodników, którzy jeździli po niej jak po „ślizgawce”. Pierwsze mecze obnażyły nasz brak ogrania na hali oraz nieprzygotowanie do rywalizacji na tego typu podłożu, co poskutkowało porażkami we wszystkich rozegranych meczach. Nie możemy jednak usprawiedliwiać się złymi warunkami, ponieważ każda drużyna miała identyczną sytuację boiskową. Mam nadzieję, że wyciągniemy pozytywne wnioski z tej surowej lekcji i dalej będziemy przykładać się do treningów, jak i pracy własnej tak, aby za każdym razem stawać się coraz lepszymi piłkarzami.

UKS 141: Ambroziak, Bednorz, O.Jędrasik, Malczyk, Marczak, B.Matusiak, Pergół, Rezler, J.Rydzewski, Siudek, Szmorliński, T.Kumor.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: