Gra zamiast meczu

Aktualności

29.09.2020

Zamiast odwołanego w ostatniej chwili meczu ligowego Ligi Wewnętrznej Orliki z grupy żółtej rocznika 2011 UKS-u 141 Warszawa trenera Dominika Tomaszewskiego rozegrali grę wewnętrzną.

W sezonie 2020/2021 grupa zielona rocznika 2011 trenera Dominika Tomaszewskiego występuje w Lidze Wewnętrznej Orlików koordynowanej przez Deltę Warszawa. W ostatnią niedzielę „UKaeSiacy” mieli rozegrać pierwszy mecz ligowy w bieżących rozgrywkach, lecz rywal nie doszedł on do skutku. – W niedzielę rano miał być rozegrany mecz z Młodymi Orłami w ramach Ligi Delty, ale niestety drużyna Młodych Orłów wycofała się z rozgrywek. „UKaeSiacy” mozno liczyli na swój ligowy debiut, więc niektórzy czuli lekkie rozgoryczenie, które na szczęście zrekompensowała gra wewnętrzna – tłumaczy trener Tomaszewski.

Gra wewnętrzna rozegrana przy ul. Białowieskiej była pożytecznym sprawdzianem dla Orlików z grupy zielonej naszego klubu. – Oprócz pogody wszystko dopisało: kibice przybyli licznie, było dużo emocji, składnych i dynamicznych akcji oraz obejrzeliśmy piękne bramki. Pochwała i gratulację należą się wszystkim zawodnikom zarówno za postawę, jak i zaangażowanie. Był to nasz pierwszy wspólny mecz, więc mogliśmy się nauczyć zasad gry, podstaw taktyki indywidualnej, jak i zespołowej. Było to dobre przetarcie przed kolejnymi spotkaniami. Kontynuujemy naszą przygodę piłkarską pamiętając, że „trening czyni mistrza” – zastrzegł szkoleniowiec zespołu.

W kolejny weekend zespół Zielonych Orlików stanie przed szansą ligowego debiutu w starciach z Deltą Warszawa Wilanów i SEMP-em Ursynów.

U-11: UKS 141 (Zieloni) – UKS 141 (Pomarańczowi) 4:7
UKS 141 (Zieloni): Stępiński, Głos, Jagieluk, Koniarski, Topczewski, J.Tomaszewski, Torski, Twardowski, Zaremba.
UKS 141 (Pomarańczowi): Mikurenda – Lorenc, Buczyński, Charążka, Małysa, Owczynnikow, Strzyga.


Kontakt

Znajdziesz nas też na: