Indywidualności UKS-u gorsze od Poloneza

Aktualności

30.03.2015

W kolejnej grze kontrolnej przed startem wiosennej części rozgrywek żółtych żaków U-9 UKS-u 141 Warszawa, lepszy od podopiecznych trenera Macieja Starczewskiego okazał się Polonez Warszawa, który wygrał na własnym boisku 12:5.

Maciej Starczewski, trener UKS-u 141 Warszawa:
Szybko objęliśmy prowadzenie 2:0. Każdy pilnował swojej pozycji, agresywnie odbieraliśmy piłkę jeszcze na połowie przeciwnika. Dwie minuty po zmianie grup zrobiło się 2:3, choć potem jeszcze wyrównaliśmy na 3:3. Później dominacja Poloneza była znacząca. Z naszej strony za dużo było gry indywidualnej. Rywal grał zespołowo, wymieniał dużo podań, zaś u nas każdy chciał sam wjechać z piłką do bramki. Tworzyliśmy zlepek indywidualności, nijak przekładający się na drużynę. Na koniec zrobiliśmy konkurs rzutów karnych, w którym strzelał każdy z powołanej „piętnastki”.

UKS 141: Mazur, Góraj – Szymański, Krystek, Zaremba, J.Pabjasz, Makuła, Krudysz, D.Chmielewski, Sitkowski – Mazek, Dąbkowski, Mrozowski, Witek, Wysowski.