Grać do końca

Aktualności

07.02.2018

W miniony weekend UKS 141 Warszawa U-12 (rocznik 2006/07) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego rozegrali dwa mecze w Lidze Zimowej RSsport przeciwko Talentowi Warszawa i Progresowi Warszawa.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Dobra pierwsza połowa meczu, za którą na wyróżnienie zasłużyli Janek Mazur oraz Maciek Naumiuk, który obronił rzut karny i dobitkę. W drugiej połowie po stracie pierwszej bramki chłopcy przestali wierzyć w osiągnięcie korzystnego wyniku. Za cały mecz należałoby wyróżnić Damiana Długokęckiego. Czekamy na kolejny mecz, licząc że chłopcy będą dawali z siebie sto procent i grali do końca, nie zaś do utraty pierwszej bramki.

U-12: UKS 141 II – Talent
UKS 141: Naumiuk – D.Chmielewski, Długokęcki, Sz.Góraj, Grzymała-Kazłowski, J.Mazur, Koszewski, Zaremba, Rydzewski, Mazek, Moroz.


Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– W niedzielę 4 lutego spotkaliśmy się z zespołem Progresu Warszawa w ramach Ligi Zimowej RSsport. Od początku spotkania graliśmy z dużym zaangażowaniem i chęcią odniesienia sukcesu. W pierwszym kwadransie obserwowaliśmy wyrównaną grę obu zespołów. Następnie po kilku fajnych akcjach zobaczyliśmy indywidualną akcję Huberta Podgórskiego, która zakończyła się zdobyciem gola. W końcówce pierwszej połowy po dwóch stałych fragmentach gry przeciwnik strzelił dwie bramki przy błędach indywidualnych bramkarza oraz formacji defensywnej. W drugiej odsłonie spotkania ruszyliśmy do odrabiania strat, jednakże wszystkie próby kończyły się w rękach bramkarza albo poza linią końcową boiska. W końcówce meczu troszeczkę opadliśmy z sił i przy rzucie rożnym dla zespołu Progresu nieskutecznie pokryliśmy zawodnika, który z dwóch metrów wpakował piłkę do naszej bramki. Do ostatniego gwizdka sędziego walczyliśmy o kolejne bramki, lecz niestety nieskutecznie i mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla Progresu. Mimo porażki widać było dużą determinację i chęci do gry, jednak zabrakło odrobinę sił oraz dokładności pod bramką przeciwnika. Wyróżnić możemy grę Podgórskiego oraz Mazura.

U-12: UKS 141 – Progres
UKS 141: McIntyre – Sz.Góraj, Mazek, J.Mazur, Babor, Sitkowski, Dąbkowski, Moroz, Podgórski, Mrozowski, G.Molak. 

Kontakt

Znajdziesz nas też na: