Grochovia najpopularniejsza

Aktualności

13.12.2022

Grochovia została najpopularniejszym klubem sportowym na Pradze-Południe! W sobotnim finale pierwszego historycznego Plebiscytu Sportowego Pragi-Południe otrzymaliśmy najwięcej głosów i mogliśmy wznieść triumfalnie puchar za zwycięstwo w konkursie!

Nasi zawodnicy otrzymali również indywidualne wyróżnienia: Igor Strzałkowski został Najpopularniejszym Sportowcem Pragi-Południe w kategorii wiekowej 6-9 lat, a Janusz Konopka w tej samej kategorii zajął trzecie miejsce!

Specjalne wyróżnienia za działalność na rzecz naszego klubu otrzymali prezes Maciej Starczewski, sekretarz i trener Danuta Gołaszewska-Żuraw oraz trener Grzegorz Sitnicki.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na Grochovię i jej zawodników oraz jednocześnie gratulujemy wszystkim naszym sympatykom – TO NASZ WSPÓLNY SUKCES!

Zanim w sobotę przeszliśmy do ogłoszenia wyników plebiscytu miał miejsce również Prasko-Południowy Przegląd Sportowy. Na naszym stoisku odwiedzający Halę OSiR Siennicka mogli sprawdzić się w trzech dyscyplinach: piłka nożna, koszykówka i piłka ręczna. Z kolei pod okiem trenera Krzyśka Stasiaka Leon i Iwo zademonstrowali kilka ćwiczeń piłkarskich, a Witek z trenerem Mateuszem dał próbkę naszych treningów bramkarskich.

Dziękujemy UKS Praskie Centrum Sportu za zaproszenie i do zobaczenia w przyszłym roku!

Kontakt

Znajdziesz nas też na: