Horror z happy-endem Młodzików

Aktualności

17.05.2016

Młodziki U-12 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2004/05) musieli się nieźle namęczyć, aby w minioną sobotę odnieść wygraną nad G-81 Bemowo (Warszawa). Mimo prowadzenia 5:1, podopieczni trenera Andrzeja Molaka pokonali bemowską drużynę „jedynie” 5:4.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla „UKaeSiaków”, którzy po kilkunastu minutach prowadzili 3:0 po trafieniach Bartłomieja Tulina, Oliwiera Dąbrowskiego i Wiktora Kaputy. Dopiero w ostatniej minucie pierwszej odsłony goście z Bemowa strzelili pierwszego gola. Po powrocie na boisko po przerwie UKS 141 dalej dominował, w efekcie czego padały kolejne bramki. Najpierw Szymon Molak z dużym spokojem wykończył sytuację sam na sam z bramkarzem rywala, zaś potem po zespołowej akcji Dąbrowski plasowanym strzałem zza pola karnego podwyższył prowadzenie grochowskiej drużyny. W końcówce G-81 zdołało wbić UKS-owi 141 trzy gole, w tym dwa po stałych fragmentach gry, a spotkanie zakończyło się wygraną ekipy trenera A.Molaka 5:4. – Prowadząc 5:1 i grając niezły mecz nie można zakończyć go w takim stylu. Na przyszłość musimy zachować więcej koncentracji do ostatnich minut – krótko skwitował sobotnie zawody opiekun Młodzików U-12

UKS 141 – G-81 5:4 (3:1)
bramki: Tulin, Ol.Dąbrowski (2), Kaputa, Sz.Molak
UKS 141: Tabor – Ramut, Nawrot, Stepnowski, Kaputa – Ol.Dąbrowski, Sz.Molak, Czarnak – Tulin; Karpeta, A.Chmielewski.