I turnus Ferii za nami

Aktualności

11.01.2021

W dniach 4-8 stycznia na klubowych obiektach miała miejsce pierwsza odsłona tegorocznych zgrupowań sportowych Ferie zimowe z UKS 141 Warszawa!

Drugi rok z rzędu UKS 141 organizuje zajęcia dla swoich podopiecznych w czasie trwania ferii zimowych. W pierwszym turnusie tegorocznych zgrupowań sportowych Ferie zimowe z UKS 141 wzięło udział 22 zawodników z roczników 2008-2012, którzy zostali podzieleni na dwie grupy pod opieką trenerów Mateusza Kędzierskiego i Grzegorza Sitnickiego. Zajęcia programowe prowadzili również inni szkoleniowcy żółto-zielonych zespołów, tj. Danuta Gołaszewska-Żuraw i Dominik Tomaszewski. Sam program zgrupowania był intensywny, a uczestnicy nie mogli narzekać na nadmiar czasu wolnego.

– Myślę, że było to wartościowe zgrupowanie dla wszystkich zawodników. Wszyscy wykonali bardzo dobrą pracę podczas treningów piłkarskich, na każdych zajęciach dając z siebie sto procent. Zawodnicy mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności i sprawność fizyczną podczas treningów motorycznych. Oprócz ciężkiej pracy na treningach również był czas na relaks i integrację grupy. Wzięliśmy udział w zajęciach aikido, rozegraliśmy turniej w FIFĘ, a także rozegraliśmy konkurs turbokozaka, w którym najlepszy okazał się Bartek Ludwikowski – wylicza opiekun starszej grupy Mateusz Kędzierski, na co dzień szkoleniowiec żółtych Orlików U-11 i trener bramkarzy w naszym klubie.

– Chciałbym podziękować i jednocześnie pogratulować sportowej postawy, zaangażowania i postępów jakie moi podopieczni wykonali przez te pięć intensywnych dni. Gratuluję Patrikovi Vlasatemu wygrania konkursu na Turbokozaka, Tymkowi Pietrulińskiemu zajęcia 1. miejsca w wewnętrznym turnieju „Grochoviady” oraz Mikołajowi Koniarskiemu wygrania turnieju FIFA 2020. Dla mnie jako trenera największą nagrodą za ten wspólny czas to uśmiech i radość moich podopiecznych. Jestem dumny z postępów jakie poczynili na pierwszym turnusie. Basia, Rysiek, Wojtek, Igor, Piotrek, Staś, Kacper, Mikołaj, Tymon, Patrik, Adaś i Mateusz – do zobaczenia na naszych klubowych treningach. Super, że mogłem Was bliżej poznać – dodał z kolei trener Sitnicki, koordynator szkolenia w klubie i trener żółtych Żaków U-9.

Obecnie odbywa się drugi turnus Ferii zimowych z UKS 141, który potrwa do piątku 15 stycznia.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: