II turnus ferii za nami

Aktualności

20.01.2021

W dniach 11-15 stycznia podczas drugiego tygodnia ferii na klubowych obiektach odbył się drugi turnus tegorocznych zgrupowań sportowych Ferie zimowe z UKS 141 Warszawa!

Drugi rok z rzędu UKS 141 organizuje zajęcia dla swoich podopiecznych w czasie trwania ferii zimowych. W drugim turnusie tegorocznych zgrupowań sportowych Ferie zimowe z UKS 141 wzięło udział 44 zawodników z roczników 2008-2014 (o ponad połowę więcej niż podczas pierwszego!), którzy zostali podzieleni na trzy grupy pod opieką trenerów Dominika Tomaszewskiego, Grzegorza Sitnickiego i Kamila Rutkowskiego. Zajęcia programowe prowadzili również inni szkoleniowcy żółto-zielonych zespołów, tj. Danuta Gołaszewska-Żuraw i Mateusz Kędzierski.

? Dziękuję za super zabawę na zgrupowaniu oraz zaangażowanie i koleżeńską postawę wszystkich zawodników podczas zajęć sportowych, rekreacyjnych oraz świetlicowych. Mam nadzieję że dla was był to mile spędzony czas z rówieśnikami, który zapamiętacie i chętnie będziecie wspominać, a nawet i zechcecie go powtórzyć na kolejnych imprezach organizowanych przez klub UKS 141. Gratuluję Kubie Golasa zwycięstwa w Turbokozaku oraz zajęcie – wspólnie z Kubą Fedyszynem – pierwszego miejsca w turnieju Grochoviada, w którym wyróżnili się ogromnym zaangażowaniem oraz determinacją w dążeniu do upragnionego celu. Pragnę również pochwalić najmłodszego uczestnika zgrupowania Macieja Popowskiego, który wyróżnił się postawą fair play oraz niebywałą komunikatywnością i chęcią do pracy oraz rywalizacji. Dzięki za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia wkrótce ? powiedział opiekun najmłodszej grupy podczas zgrupowania Kamil Rutkowski, na co dzień szkoleniowiec zielonych Orlików U-13.

? Chciałbym podziękować i jednocześnie pogratulować sportowej postawy, zaangażowania i postępów jakie moi podopieczni wykonali przez te pięć intensywnych dni. Gratuluję Jankowi Zygmuntowi wygrania konkursu na Turbokozaka, Stasiowi Petrukowi zajęcia 1. miejsca w wewnętrznym turnieju ?Grochoviady? oraz Krzysiowi Florczakowi wygrania turnieju FIFA 2020. Dla mnie jako trenera największą nagrodą za ten wspólny czas to uśmiech i radość moich podopiecznych. Jestem zbudowany efektem pracy treningowej, którą wykonali moi zawodnicy podczas drugiego turnusu. Najlepszymi zawodnikami drugiego turnusu zostali Piotrek Wiliński i Krzyś Florczak. Dodatkowo na szczególne pochwały zasłużyli natomiast Tymon Pietruliński i Patrik Vlasaty, którzy uczestniczyli w obydwu turnusach. Ja osobiście na długo zapamiętam piątkowy mecz na śniegu zakończony bitwą na śnieżki. Bardzo się cieszę, że mogłem bliżej poznać chłopców, których na co dzień trenuję w zespole Żaków U-9 ? dodał z kolei trener Sitnicki, koordynator szkolenia w klubie i trener właśnie żółtych Żaków U-9.

Tymczasem już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w letniej edycji naszych zgrupowań, które planowane są od początku tegorocznych wakacji!

Kontakt

Znajdziesz nas też na: