Inauguracja Orlików

Aktualności

06.09.2021

Pierwsze dwa mecze mają za sobą Orliki U-11 (rocznik 2011, grupa żółta), którzy pod wodzą nowego trenera Rafała Wójcika zmierzyli się z KS-em Halinów i Drukarzem II Warszawa.

Rafał Wójcik, trener UKS 141:
– Mecz zaczęliśmy ospale i nieskoncentrowani. Zawodnicy z Halinowa strzelili nam dwie bramki w pięć minut, a pierwszą kwartę kończyliśmy z wynikiem 3:0. W kolejnych kwartach korygowaliśmy swoje ustawienie i indywidualne zachowania, co sprawiało że nasza gra wyglądała znacznie lepiej. Spotkanie zakończyło się pozytywnym wynikiem.

U-11: KS Halinów – UKS 141
UKS 141:
Jagieluk, Szańkowski, Piekut, K.Bąk, Topczewski, Królak, Piwiński, Buczyński, Adamski, Niemczynowicz.


Rafał Wójcik, trener UKS 141:
– W przeciwieństwie do ubiegłego tygodnia spotkanie zaczęliśmy od przejęcia inicjatywy i kreowania sytuacji pod bramką zespołu Drukarza. Niestety nie udało nam się wykorzystać stworzonych sytuacji i pozwoliliśmy rywalom przejęć inicjatywę. Duże przestrzenie między formacjami, brak asekuracji w ofensywie sprawiło, że przeciwnik w łatwy sposób tworzył sobie sytuacje pod naszą bramką i był skuteczny. Dobrze graliśmy jeden na jeden w ofensywie, przedostawaliśmy się pod bramkę przeciwnika, tworząc akcje wielopodaniowe, jednak robiliśmy to troszkę za wolno i przeciwnik mógł się dobrze ustawić w obronie.

U-11: Drukarz II – UKS 141
UKS 141:
Mazur, Szańkowski, Piekut, Pietrzak, Królak, Topczewski, Piwiński, Buczyński, K.Bąk, Jagieluk.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: