Inauguracyjna porażka juniorów

Aktualności

03.04.2016

Juniorzy UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2000/01) trenera Macieja Starczewskiego przegrali na inaugurację wiosennych rozgrywek z Agape Białołęka 1:3. Jedyne trafienie dla grochowskiego zespołu zaliczył Jakub Madejski.

– Szybko głupio stracone bramki ustawiły spotkanie. Przegrywaliśmy już po dziesięciu minutach 0:2. Mimo tak kiepskiego początku, nasz zespół podniósł się z kolan i zaczął fragmentami mądrze grać w piłkę. Dzięki dużej ambicji i chęci odwrócenia losów spotkania udało się strzelić kontaktową bramkę po precyzyjne wykonanym rzucie wolnym przez „Madeja”, a następnie stworzyć, szczególnie w drugiej połowie kilka wyśmienitych sytuacji. Niestety szwankowała skuteczność. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Kuba Madejski oraz Damian Sztylka, jak w każdym meczu bardzo ambitnie i walecznie grał Bartek Walewski. W sumie nasz zespół zagrał całkiem dobry mecz, piłkarsko nie byliśmy gorszą drużyną od przeciwnika. W piłce nożnej nie liczą się jednak walory artystyczne, ale to co wpadnie do bramki i pod tym względem Agape okazało się od nas po prostu lepsze – powiedział po spotkaniu Maciej Starczewski, trener zespołu juniorów.

UKS 141 – Agape 1:3 (1:3)
bramka: Madejski
żółta kartka: Zwierzchoniewski
UKS 141: Cygan (70 Kijek) – Żuraw (55 Dalkowski), Zwierchoniewski, Rogowski – M.Molak (50 Królak), Madejski, E.Rybak (35 Janus), Sztylka, Pilarski (50 F.Kuna) – Orłowski (65 Płusa), Walewski (75 Markiewicz). 

Kontakt

Znajdziesz nas też na: