Jedziemy na obóz!

Aktualności

12.02.2021

W dniach 15-22 sierpnia 2021 r. odbędzie się letni obóz piłkarski UKS 141 Warszawa w Stręgielku! Zachęcamy zainteresowanych do zapisów! Liczba miejsc jest ograniczona!

Tegoroczny obóz odbędzie się świeżowyremontowanym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowo- Szkoleniowym ?OMEGA? w Stręgielku. Do naszej dyspozycji w trakcie letniego zgrupowania będziemy mieli dwa trawiaste boiska! Nasi zawodnicy będą zakwaterowani w budynku głównym, w pokojach 2-4 osobowych. Na miejscu czekają na nas trzy posiłki dziennie oraz przekąski.

Program obozu to przede wszystkim treningi piłkarskie (minimum dwa dziennie), treningi motoryczne oraz treningi bramkarskie. Znajdziemy również czas na rekreację, do czego posłuży nam zlokalizowana przy samym ośrodku prywatna, strzeżona przez ratowników plaża nad Jeziorem Stręgiel. W trakcie trwania obozu na terenie ośrodka do naszej dyspozycji będzie całodobowa opieka medyczna. Wszyscy uczestnicy obozu zostaną objęci ubezpieczeniem NNW. Dodatkowo każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę, a dla najlepszych obozowiczów tradycyjnie przewidujemy nagrody!

Zachęcamy do zapisów zawodników z następujących zespołów naszego klubu:

  • 2008/09;
  • 2010;
  • 2011;
  • 2012;
  • 2013.

Jednocześnie pragniemy zastrzec, że wypełnienie formularza zgłoszeniowego na obóz nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się zgłoszonego zawodnika. Ostateczną decyzję o kwalifikacji danego zawodnika podejmie trener prowadzący na podstawie codziennej postawy zawodnika.

Całkowity koszt obozu dla jednego zawodnika wynosi 1600 PLN*. Istnieje możliwość płatności bonem turystycznym.
*cena może ulec powiększeniu o 150 PLN, o ile nie zostaną zniesione obostrzenia sanitarne związane z transportem zbiorowym

Formularz zgłoszeniowy:

  •  

Kontakt

Znajdziesz nas też na: