Juniorzy zwycięscy na koniec

Aktualności

15.06.2016

W ostatnim meczu sezonu 2015/2016 Juniorzy UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2000/01) trenera Macieja Starczewskiego pokonali przed własną publicznością Błyskawicę Warszawa 4:2.

Do przerwy na boisku utrzymywał się remis 1:1. Pierwszego gola dla Grochowiaków zdobył Jakub Madejski z rzutu wolnego przy istotnym udziale kolegi z zespołu Mateusza Molaka i bramkarza gości. W drugiej połowie bezpośrednio z rzutu wolnego przymierzył Damian Sztylka, a potem prawdziwy popis dał Filip Kuna, który nie tylko zdobył dwa gole po solowych akcjach, ale był także najlepszym zawodnikiem sobotnich zawodów.

UKS 141 – Błyskawica 4:2 (1:1)
bramki: Madejski, Sztylka, F.Kuna (2)
UKS 141: Cygan (Kijek) – M.Molak, Żuraw, Rogowski, Płusa – Dalkowski, Janus, Madejski, F.Kuna – Orłowski, Sztylka.