Kolejne mecze Żaków

Aktualności

21.09.2020

W ciągu kilku dni Żaki U-8 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2013) trenerów Alicji Sztobskiej i Kuby Janusa rozegrali kolejne dwa mecze, mierząc się z Polonezem Warszawa i Zwarem II Warszawa.

Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszawa:
– Kolejny mecz, w którym wykazaliśmy się bardzo dużym zaangażowaniem. W pierwszej połowie meczu nie odpuszczaliśmy przeciwnika, mimo straconych bramek. Było kilka akcji, w których chłopcy otwierali sobie grę bardzo dobrymi podaniami. Czeka nas dużo pracy, ale widzę w tym roczniku bardzo duży potencjał. Brawa dla chłopców i trenujemy dalej!

U-8: UKS 141 – Polonez
U-8:
Rajewski, T.Chmielewski, Fedyszyn, Grojnowski, Strzałkowski, Adamczak, B.Trzciński, Wroński, Golasa.


Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszawa:
– Najgorsze są mecze, na które zawodnicy wychodzą przestraszeni. Dzisiaj pierwsza kwarta wyglądała bardzo źle w wykonaniu UKS 141. Strach przed przeciwnikiem sparaliżował zawodników do tego stopnia, że nie byli w stanie nic zrobić. Biegali oszołomieni, nie potrafili przejąć piłki. W drugiej kwarcie było lepiej, a chłopaki pokazali, że chcą grać w piłkę i dążyli do odebrania piłki przeciwnikowi. Zwar był niezaprzeczalnie skuteczniejszy. Nie poddajemy się i trenujemy dalej.

U-8: UKS 141 – Zwar II
UKS 141:
Rajewski, T.Chmielewski, Fedyszyn, Golasa, Strzałkowski, Adamczak, B.Trzciński, Wroński, B.Mroczek, Tijero-Bereza.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: