Kolejne szlify Młodzików

Aktualności

25.02.2021

Młodziki U-13 UKS-u 141 Warszawa trenera Kamila Rutkowskiego (rocznik 2008/09, grupa zielona) mają za sobą dwa mecze w III edycji Kinder mini-ligi z KS Grom Warszawa i Varsovią.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz z Gromem był bardzo wyrównany. Zobaczyliśmy groźne akcje po obu stronach okraszone groźnymi strzałami. Piłkarsko „UKaeSiacy” prezentowali się lepiej od przeciwnika, popełniając mniej błędów i strzelając więcej goli w rezultacie odnosząc zwycięstwo. Z kolei na drugi mecz wyszliśmy zaspani i niepewni własnych umiejętności, co dosyć szybko wykorzystał przeciwnik. Przez trzy kwarty nic nam się nie udawało, popełnialiśmy proste błędy oraz nie wykorzystywaliśmy sytuacji, które sobie tworzyliśmy. Dopiero czwarta kwarta przyniosła przebudzenie, ale to już było zdecydowanie za późno i tym razem ulegliśmy bardziej doświadczonemu przeciwnikowi. Mimo porażki schodzimy z podniesionymi głowami, ponieważ wiemy nad czym mamy pracować i co powinniśmy poprawić.

U-13: Grom – UKS 141 9:12
UKS 141:
Timofieiev, Bogucki, Busma, R.Cieślak, K.Jankowski, D.Jankowski, Pawlus, Koszałka, Pich, Suchodolski, Szalast, Wardziński-Linaje.

U-13: UKS 141 – Varsovia 2:15
UKS 141:
Timofieiev, Kruszona, Bogucki, Busma, R.Cieślak, K.Jankowski, D.Jankowski, Pawlus, Koszałka, Suchodolski, Szalast, Wardziński-Linaje.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: