Szczypiornistki w grze

Aktualności

05.12.2022

Szczypiornistki Grochovii zbierają kolejne doświadczenia podczas turniejowych zmagań. Podopieczne trenera Dariusza Łopacińskiego mają za sobą zawody w Warszawie i Małkini Górnej.

– Po wybudzeniu się z letargu pierwszego meczu dziewczyny rozegrały dobre spotkanie w drugim grupowym pojedynku, ulegając 15-10. Kolejny mecz to wygrana w dobrym stylu. W niedzielę graliśmy już tylko jeden mecz, pokazując pazurki. Bilans jest fajny, chociaż losowanie grup było na naszą niekorzyść, ale doświadczenie będzie procentować – skomentował zawody organizowane przez Akademicki Związek Sportowy w Warszawie trener Łopaciński.

Grochovia: Rudnicka, Pajęcka, Łuczyniec, Z.Maćkowska, B.Maćkowska, Kural, B.Sas, Biernacka.


W ostatni weekend grochowskie szczypiornistki pojechały do Małkini Górnej na Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej. – Pierwszy mecz przegrany, drugi wygrany i trzeci również wygrany. Tym sposobem dziewczyny grały o finał turnieju z drużyną z Gołdapi. Finalnie zajęliśmy 4. miejsce i można to określić, że był progres w porównaniu do ostatniego turnieju – zaznaczył szkoleniowiec zespołu. Indywidualne wyróżnienie od organizatora rozgrywek otrzymała Zosia Maćkowska.

Grochovia: Rudnicka, Pajęcka, B.Maćkowska, Z.Maćkowska, Oborska, B.Sas, M.Sas, Kural, Łuczyniec.

***

MKS Grochovia Warszawa zaprasza dziewczynki urodzone w latach 2010-2012 do dołączenia do naszego klubu do sekcji piłki ręcznej!

Już grasz w piłkę ręczną, ale chcesz zmienić klub?

Kiedyś grałaś, ale przestałaś i chcesz wznowić treningi?

Nigdy nie grałaś, ale masz w sobie pasję, determinację do tego sportu i chcesz zacząć z nami?

Jeśli na jedno z pytań odpowiedziałaś twierdząco, zapraszamy uczennice ze wszystkich szkół na Pradze-Południe na próbne treningi, w czasie których będziecie mogły zapoznać się ze sposobem naszej pracy oraz sprawdzić czy chcecie trenować w naszych barwach!

Obecnie prowadzimy szkolenie w następujących kategoriach wiekowych:

  • Młodziczki starsze (rocznik 2010)
  • Młodziczki młodsze (rocznik 11/12)

CHCĘ ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA!

Kontakt

Znajdziesz nas też na: