Koniec sezonu 2021/2022

Aktualności

29.06.2022

W sobotę 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2021/2022 w UKS 141 Warszawa! Do początku sierpnia nasze zespoły mają wolne od treningów.

Od rana w minioną sobotę na trzech boiskach równocześnie rozgrywane mecze młodych piłkarzy i koszykarzy naszego klubu przeciwko ich rodzinom. Po zakończonych zmaganiach sportowych przyszedł czas na podsumowania i upominki za minione rozgrywki. W drugiej części sobotniego wydarzenia rozegraliśmy Turniej Rodziców, w którym udział wzięli członkowie rodzin naszych zawodników oraz drużyna Trenerów.

– Mimo rozpoczęcie się wakacji oraz dużego upału dopisała frekwencja. Świetnie wszyscy rodzice przygotowali się do meczy z zawodnikami. Panowała bardzo dobra, wręcz rodzinna atmosfera. Z mojej strony jestem bardzo zadowolony, gdyż było wszystko: dobra frekwencja, pogoda, piłkarskie emocje, nagrody, coś słodkiego na koniec. A najważniejsze uśmiech i radość naszych zawodników. Jeszcze raz dziękuję zawodnikom i rodzicom za cały sezon 2021/2022 i do zobaczenia w sierpniu! – powiedział prezes klubu i trener drużyny Skrzatów U-7 Maciej Starczewski.

Wznowienie treningów wszystkich zespołów zaplanowane jest na 1 sierpnia 2022 r. Harmonogram zostanie opublikowany wkrótce.

« z 3 »

Kontakt

Znajdziesz nas też na: