Koniec zimy Młodzków

Aktualności

18.03.2021

UKS 141 Warszawa U-13 (rocznik 2008/09, grupa żółta) trenera Pawła Praczyka zakończył udział w Lidze Zimowej RSSport meczami z TURBO FA i AP Diamonds.

Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo ciężki i nerwowy mecz. Przeciwnik grał twardo i nie zawsze czysto. Mimo wszystko powinniśmy sobie poradzić z przeciwnikiem, bo już nim wygrywaliśmy. Zabrakło chłodnej głowy i koncentracji.

U-13: UKS 141 – TURBO FA 1:2 (0:1)
bramka:
K.Sobota
UKS 141: Dzieliński, Bura, Cybulski, Grabowiecki, Góraj, K.Lichosyt, Markiweicz, L.Pietruliński, K.Sobota, Sułkowski, Szpanowski, Tykhonenko, J.Wieczorek, Ziencik, Żemajtys.


Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobrze nam znany zespół. Wielokrotnie w tym sezonie rywalizowaliśmy z nim, co wcale nie oznacza, że nie potrafi nas czymś zaskoczyć. Początek meczu był pod nasze dyktando. Stworzyliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji, jednak żadnej nie wykorzystaliśmy. Dlatego to, bardzo szybkie i dobrze operujące piłką zawodniczki Diamonds otworzyły wynik pod koniec pierwszej połowy. W drugiej połowie cały czas próbowaliśmy wykorzystywać elementy ćwiczone na treningach i to przyniosło efekt w postaci strzelonych dwóch bramek. Niestety nie udało nam się utrzymać korzystnego rezultatu zbyt długo. Na kilka minut przed końcem Diamonds strzeliły wyrównującą bramkę.

U-13: UKS 141 – Diamonds 2:2
bramki:
K.Sobota, Ziencik
UKS 141: Dzieliński, Bura, Cybulski, Grabowiecki, K.Lichosyt, Markiweicz, L.Pietruliński, K.Sobota, Sułkowski, J.Wieczorek, Ziencik, Żemajtys.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: