Legion wydarł wygraną

Aktualności

08.05.2017

Występujące w V lidze Orliki U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2006/07, grupa żółta) trenerów Kamila Rutkowskiego i Macieja Starczewskiego nie sprostała w wyjazdowym starciu Legionowi Warszawa, przegrywając 0:1.

– Rywalizacja obu ekip zapowiadała się niezwykle ciekawie, gdyż drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli. Od samego początku spotkania widać było, że obu zespołom zależy na dobrym występie i zdobyciu kompletu punktów. Pierwsze trzy kwarty obfitowały w dynamiczne akcje rozgrywane po obu stronach boiska. Nie przyniosły one zdobyczy bramkowych głównie z powodu dużych niedokładności oraz dobrej gry bramkarzy. Ostatnia kwarta także była bardzo wyrównana, gra toczyła się akcja za akcją, jednak to przeciwnik dwie minuty przed końcem wykorzystał swoją sytuację i strzelił jedynego, zwycięskiego gola. Mimo porażki zespół pokazał wolę walki i zaangażowanie do ostatniej minuty. Wyróżnienie należy się bramkarzowi Maćkowi Naumiukowi za ogromną ilość wybronionych sytuacji – skomentował sobotnie zawody trener Rutkowski.

U-11: Legion – UKS 141 II 1:0 (0:0)
UKS 141: Naumiuk – Mazek, Sitkowski, Suchocki, Zaremba, Koszewski, Szymański, Kowieszko, G.Molak, Długokęcki, D.Chmielewski, Mrozowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: