Legionovia triumfuje w UKS 141 CUP

Aktualności

23.11.2014

Główne trofeum w sobotnim UKS 141 CUP 2014 dla rocznika 2006 i młodszych przypadło Legionovii Legionowo. Prowadzona przez trenera Macieja Starczewskiego drużyna żaków U-9 UKS 141 Warszawa zajęła 5. miejsce w zawodach.

W tegorocznym UKS 141 CUP – turnieju współfinansowanym przez Urząd Gminy Praga-Południe – zatriumfowała drużyna Legionovii Legionowo. Piłkarze prowadzeni przez trenera Tomasza Wawrzyniaka ostatecznie wyprzedzili Polonez Warszawa jedynie lepszym bilansem bramkowym. Na kolejnych miejscach zawodów rozgrywanych w sobotnie popołudnie w Hali Sportowej „Siennicka” uplasowały się Legion Warszawa, Marcovia Marki i grochowski UKS 141. Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały wręczone przez Wiceprezesa Zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Mirosława Starczewskiego słodkie upominki, pamiątkowe dyplomy i puchary, a drużyny z podium również medale dla każdego z zawodników. Nagrody indywidualne w postaci dyplomów, statuetek oraz sprzętu sportowego przypadły Bartoszowi Czarneckiemu z Poloneza (najlepszy zawodnik zawodów), Janowi Miturze z Legionovii (najlepszy strzelec) oraz Bartoszowi Kwice z Legionu (najlepszy bramkarz). Upominki otrzymali również szkoleniowcy każdej z drużyn uczestniczących w turnieju.

W kolejną sobotę – 29.11.2014 – zostanie rozegrana druga odsłona UKS 141 CUP w tym roku, tym razem dla chłopców z rocznika 2004/2005.

wyniki:
UKS 141 Warszawa – Legionovia Legionowo 0:5
Polonez Warszawa – Marcovia Marki 6:0
UKS 141 Warszawa – Legion Warszawa 0:2
Polonez Warszawa – Legionovia Legionowo 2:2
Legion Warszawa – Marcovia Marki 2:1
UKS 141 Warszawa – Polonez Warszawa 1:2
Legion Warszawa – Legionovia Legionowo 0:4
UKS 141 Warszawa – Marcovia Marki 0:2
Polonez Warszawa – Legion Warszawa 2:0
Marcovia Marki – Legionovia Legionowo 0:4

klasyfikacja:
I miejsce – Legionovia Legionowo
II miejsce – Polonez Warszawa
III miejsce – Legion Warszawa
IV miejsce – Marcovia Marki
V miejsce – UKS 141 Warszawa

nagrody:
najlepszy zawodnik – Bartosz Czarnecki (Polonez Warszawa)
najlepszy strzelec – Jan Mitura (Legionovia Legionowo)
najlepszy bramkarz – Bartosz Kwika (Legion Warszawa)

>>> 42 zdjęcia – fot. trenerzy Paweł&Mateusz

 

Kontakt

Znajdziesz nas też na: